شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 10:48 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629012
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

برگزاری آزمون سراسری با رعایت پروتکل های بهداشتی/ احتمال حذف کنکور ارشد و دکتری وجود دارد

برگزاری آزمون سراسری با رعایت پروتکل های بهداشتی/ احتمال حذف کنکور ارشد و دکتری وجود دارد
محمدرضا احمدی سنگری با اشاره به اینکه مشخص نیست موضوع کرونا چند سال طول بکشد به همین دلیل نباید آموزش را تعطیل کرد، گفت: موضوع برگزاری کرونا بر عهده ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار دارد تا آنها با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش و با رعایت پروتکل های بهداشتی این آزمون را برگزار کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا احمدی سنگری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با خبرنگار ۸دی در رابطه با ورود کمیسیون اصل ۹۰ به موضوع برگزاری کنکور و آزمون ها، اظهار کرد: کمیسیون اصل ۹۰ در قضیه برگزاری کنکور دخالت نمی کند.

وی با بیان اینکه به احتمال زیاد آزمون دکتری و ارشد برگزار نمی شود اما کنکور سراسری قرار است برگزار شود، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس این موضوع را بر عهده ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار داد که آنها با هماهنگی وزارت آموزش و پرورش با رعایت پروتکل های بهداشتی این آزمون را برگزار کنند زیرا شاید یک تا دوسال قضیه شیوع کرونا همچنان ادامه داشته باشد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه مشخص نیست موضوع کرونا چند سال طول بکشد به همین دلیل نباید آموزش را تعطیل کرد، افزود: نحوه برگزاری کنکور در اختیار ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار داده شده است و تصمیم با آنها است.

نماینده مردم رشت در مجلس بیان کرد: ستاد ملی مبارزه با کرونا از آموزش و پرورش خواست، برگزاری آزمون با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده کند.

احمدی خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا باید تدابیری اندیشیده شود که هم سلامتی بچه ها حفظ شود و هم آموزش ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1629012
ارسال نظر
نظرات