شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 10:51 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629023
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین:

"کووید ۱۹" ویروسی خطرناک با علائم غیرقابل پیش‌بینی است/ بستری ۲۷۰ بیمار مبتلا به کرونا در قزوین

"کووید ۱۹" ویروسی خطرناک با علائم غیرقابل پیش‌بینی است/ بستری ۲۷۰ بیمار مبتلا به کرونا در قزوین
امیرمحمد کاظمی‌فر ، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: کرونا، بیماری خطرناک با علائم غیرقابل پیش‌بینی بوده و همه ما در معرض خطر ابتلا به این بیماری قرار داریم؛ لذا نیاز است که از مواجهه با کانون‌های سرایت و عفونت اجتناب شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیرمحمد کاظمی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت صبح قزوین با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا در سطح استان اظهار کرد: هم اکنون ۲۷۰ بیمار با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند که آمار فاجعه باری است.

وی افزود: ۵۶ بیمار جدید طی شبانه‌روز گذشته با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان بستری شدند و مجموع بیماران بستری شده در استان تا به امروز به حدود شش هزار و ۷۱۵ بیمار رسیده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: از شهروندان درخواست می‌شود که برای پیشگیری از ابتلا به بیماری حتما رعایت نکات بهداشتی را جدی بگیرند.

احتمال اعمال محدودیت‌های بیشتر

وی عنوان کرد: کرونا، بیماری خطرناک با علائم غیرقابل پیش‌بینی بوده و همه ما در معرض خطر ابتلا به این بیماری قرار داریم و ممکن است ما را با مخاطره جانی شدید مواجه کند؛ لذا نیاز است که علائم جدی گرفته شود و از مواجهه با کانون‌های سرایت و عفونت اجتناب شود.

کاظمی‌‌فر بیان کرد: با توجه به شرایط کنونی برخی محدودیت‌ها اعمال می‌شود از جمله اینکه فعالیت سالن‌های آرایش زنانه، استخرها و کلاس‌های آموزشی که منجر به ایجاد تجمع می‌شود، ممنوع است.

وی در پایان عنوان کرد: قطعا اگر آمار مبتلایان به کرونا در استان افزایش پیدا کند محدودیت‌‌های بیشتری نیز اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1629023
ارسال نظر
نظرات