شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:29 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629025
معاون سیاسی استاندار قزوین:

مهدکودک‌های قزوین می‌توانند ۲۰ میلیون تومان تسهیلات بگیرند

مهدکودک‌های قزوین می‌توانند ۲۰ میلیون تومان تسهیلات بگیرند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: مهدکودک‌های قزوین می‌توانند با هدف جبران خسارت ناشی از بیماری کرونا در ۲ نوبت از صندوق کارآفرینی امید تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی دریافت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ منوچهر حبیبی امروز(سه شنبه) در نشست مشترک با اعضای کانون توسعه مهد کودک استان قزوین اظهار کرد: دورانی که کودکان در مهدکودک‌ها تربیت می‌شوند بسیار حساس و مهم است و دستگاه‌های اجرایی باید به اهمیت این مراکز بیش از پیش توجه کنند تا نسل آینده دچار مشکل نشود.

 وی افزود: راه‌اندازی مهد کودک کاری تخصصی است که با آموزش و تربیت عجین است و هرگز هیچ دستگاهی نباید به این نهادها به عنوان مکانی درآمدزا نگاه کند.
 
معاون سیاسی استاندار قزوین تاکید کرد: مجوزهای مهدکودک حتما باید از سوی بهزیستی صادر شود و اگر مواردی وجود دارد که دستگاهی به احداث چنین نهادهایی اقدام کرده است، باید گزارش شود تا سریعا برخوردهای لازم صورت گیرد.
 
وی در ادامه گفت: مهدکودک‌های قزوین می‌توانند با هدف جبران خسارت ناشی از بیماری کرونا در ۲ نوبت از صندوق کارآفرینی امید تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی دریافت کنند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین عنوان کرد: نماینده مهد کودک‌ها باید در این ۲ نوبت با اولویت بندی نسبت به معرفی آن‌ها اقدام کند.

وی با بیان اینکه مهدهای کودک در مناطق حاشیه‌ای و محروم نیازمند حمایت بیشتری خواهند بود، اظهار کرد: بهزیستی موظف است با شناسایی مهدکودک‌های آسیب دیده در این مناطق نسبت به معرفی ۲۰ مهد برای دریافت حمایت‌های ویژه اقدام کند.

حبیبی با بیان اینکه برای بخشودگی مالیات و تامین اجتماعی مهدهای کودک باید بهزیستی و دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین مکاتبه داشته باشد، گفت: طبق مصوبات اخیر ستاد ملی کرونا مهدهای کودک جزو رسته‌های آسیب دیده هستند و می‌توانند از تسهیلات لازم برخوردار شوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1629025
ارسال نظر
نظرات