شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 13:36 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629139
فرماندار رشت:

استاندارد فراهم کننده حس آرامش و امنیت برای مردم است

استاندارد فراهم کننده حس آرامش و امنیت برای مردم است
فرماندار رشت در دیدار با مدیر کل استاندارد گیلان عنوان کرد: مهر استاندارد ، موجبات تامین حس آرامش و امنیت برای مردم را فراهم می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، علی فتح اللهی صبح امروز در نشست با مدیر کل استاندارد گیلان با اشاره به نقش کلیدی عملکرد این اداره کل استاندارد در ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه، اظهار کرد: مهر استاندارد بر روی کالاها سبب تامین اطمینان خاطر برای مردم است که حسی از آرامش و امنیت را به آنها القا کرده و از بروز نگرانی و دغدغه در خصوص محصولات مصرفی پیشگیری می کند.

فرماندار شهرستان رشت با بیان اینکه امروزه آگاهی مردم نسبت به مسائل پیرامون خویش ارتقاء یافته و با دقت و واکاوی فراوان نسبت به تهیه مایحتاج زندگی خویش اقدام می کنند، افزود: اداره استاندارد می تواند امنیت اجتماعی و روانی مردم را با عملکرد صحیح و نظارت مستمر، تامین کند.

مقام عالی دولت در مرکز استان با اشاره به نقش اداره استاندارد در بررسی و آزمایش وسایل سنجش و ترازوهای اصناف، تصریح کرد: صحت عملکرد وسایل توزین باید مورد تایید این اداره بوده و این امر از دو منظر باورهای اعتقادی و مباحث اقتصادی دارای اهمیت است.

وی با تاکید بر تقویت حس مسئولیت نسبت به همنوع در تمامی افراد جامعه، خاطرنشان کرد: حساسیت و اهمیت عملکرد این اداره در مواجهه و برخورد قانونی با افراد سودجو بسیار بالا است تا مبادا با کوچکترین غفلتی امنیت روانی مردم دچار خدشه شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1629139
ارسال نظر
نظرات