شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629175
فرمانده سپاه نینوا گلستان:

هیات سیدالشهدا (ع) تعطیل نخواهد شد/ استفاده از ظرفیت فضای مجازی

هیات سیدالشهدا (ع) تعطیل نخواهد شد/ استفاده از ظرفیت فضای مجازی
فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان این که هیات سیدالشهدا (ع) تعطیل نخواهد شد، گفت: در صورت استمرار وضعیت قرمز از ظرفیت فضای مجازی استفاده می کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از گلستان ما، سردار علی ملک شاهکوهی  ظهر امروز در جلسه هیئت امنای هیات رزمندگان اسلام استان گلستان اظهارکرد: ارتباط مردم ولایتمدار ما با مکتب سیدالشهدا (ع) از روی عشق و ایمان بوده و این دو از هم گسستنی نیست.

وی افزود: شاید در وضعیت قرمز امکان برگزاری مراسم و تجمع را نداشته باشیم اما اگر وضعیت شهری سفید شد تمام مراسم مذهبی را می توان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کرد.

شاهکوهی بیان کرد: هیات امام حسین (ع) تحت هیچ شرایطی تعطیل نخواهد شد و حتی اگر وضعیت قرمز باقی بماند حتما از ظرفیت فضای مجازی استفاده خواهیم کرد و مراسمات روضه سالار شهیدان در فضای مجازی برگزار می شود.

ملک شاهکویی تصریح کرد: طی چند ماه آینده رزمایش کمک مومنانه در سه مرحله اجرا خواهد شد که مرحله اول در بازه زمانی عید قربان تا عید غدیر برگزار می شود و دو مرحله دیگر در دهه اول محرم و دهه آخر صفر برگزار می شود.

 تأکید کرد: باید در برنامه های محوری هیات رزمندگان اسلام از ظرفیت حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در برنامه ها استفاده کنیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1629175
ارسال نظر
نظرات