شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:33 منتشر شده در مورخ: 1399/04/31 شناسه خبر: 1629220
نماینده ولی فقیه در استان قزوین:

کارهای فنی و حرفه‌ای زمانی اثرگذار است که مردم آن را حس کنند

کارهای فنی و حرفه‌ای زمانی اثرگذار است که مردم آن را حس کنند
آیت الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان قزوین در دیدار مدیران آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: کارهای فنی و حرفه‌ای زمانی اثرگذار است که مردم آن را حس کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین؛ آیت‌الله عبدالکریم عابدینی امروز(سه شنبه) در دیدار مدیران آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین که به مناسبت هفته ملی مهارت برگزار شد، اظهار کرد: کارهای عرصه اشتغال اگر واقعی و اثرگذار باشد، مردم آن را می‌چشند و حس می‌کنند و حوزه فنی و حرفه‌ای از جمله عرصه‌هایی است که عملیاتی محسوب می‌شود و گزارشی نیست.

وی تصریح کرد: همان گونه که عرصه فنی و حرفه‌ای عملیاتی است و کارها زمانی اثرگذار است که مردم آن را به خوبی بچشند، فعالیت‌های نماینده ولی فقیه و حوزه‌های علمیه نیز همین گونه است و اگر هر مجموعه ای کار خود را به درستی انجام دهد، اثر اجتماعی آن به خوبی در جامعه نمایان خواهد بود.

امام جمعه قزوین بیان کرد: ممکن است گزارش‌هایی که ارائه می‌دهیم مورد تأیید و تشویق مسئولان بالادستی قرار بگیرد اما خودمان در جریان کارهای خودمان هستیم و می‌دانیم فعالیت‌هایی که انجام می‌دهیم تا چه میزان مورد تأیید خدای متعال قرار می‌گیرد و بدانیم در قیامت باید پاسخگوی اعمال و عملکرد خود باشیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: به روز بودن آموزش‌های مهارتی بسیار مهم است و برای تحقق این هدف اگر لازم به تغییر زیر ساخت‌ها وجود دارد، این کار انجام شود چرا که به روز بودن در این عرصه بسیار حائز اهمیت است.

وی توجه به بیت‌المال و استفاده بهینه از بودجه را لازمه شرایط کنونی کشور دانست و گفت: ان‌شاءالله با اتخاذ تصمیماتی ضمن افزایش اثرگذاری و کارایی، از بودجه کمتری نیز استفاده شود.

 

عابدینی در پایان گفت: فرد توانمند و با مهارت در جامعه بیکار نمی‌ماند و هر چه قدر شرایط اشتغال با مشکل مواجه باشد نیز فرد با مهارت می‌تواند برای خود ایجاد اشتغال کند.

گفتنی است؛ در ابتدای این دیدار محسن مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین گزارشی از برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در حوزه فنی و حرفه‌ای استان ارائه کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1629220
ارسال نظر
نظرات