شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 08:44 منتشر شده در مورخ: 1399/05/01 شناسه خبر: 1629326
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گرگان خبر داد؛

مصدومیت ۲ جنگلبان گلستانی در تعقیب و گریز عاملین آتش زدن عمدی جنگل/ دو نفر دستگیر شدند

مصدومیت ۲ جنگلبان گلستانی در تعقیب و گریز عاملین آتش زدن عمدی جنگل/ دو نفر دستگیر شدند
نیکویی از مصدوم‌شدن نیروهای جنگلبانی طی تعقیب و گریز متخلفین در حین آتش زدن جنگل خبر داد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، علی اصغر نیکویی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرگان از مصدوم‌شدن نیروهای جنگلبانی طی تعقیب و گریز متخلفین در حین آتش زدن جنگل خبر داد و افزود: در این درگیری ۲ نفر از نیروهای منابع طبیعی مصدوم شدند.

وی با بیان اینکه متخلفین در حال آتش زدن بخشی از جنگل قرق بودن، گفت: نیروها در منطقه در حال خاموش کردن حریق بودن که متوجه چند نقطه حریق جدید شدند که با پیگیری ماجرا متوجه دو نفر متخلف شدند که در حال آتش زدن عرصه های جنگلی منطقه گلریز قرق بودن که طی تعقیب و گریز متخلفین با نیروها درگیر و دو نفر از نیروها زخمی شدند.

 

نیکویی با اشاره به اینکه پس از اطلاع، بلافاصله نیروهای حفاظتی ما اعم از قرقبانان شرکت‌ها و نیروهای حفاظتی سازمان وارد عمل شدند، ادامه داد: پیگیری‌ها منجر به دستگیری دو متخلف شد و خوشبختانه دو نیروی منابع طبیعی به‌صورت سرپایی در بیمارستان مداوا شدند.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان گرگان با اشاره به اینکه، در این رابطه یک دستگاه موتور سیکلت شناسایی و توقیف شد، افزود: دو نفر نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1629326
ارسال نظر
نظرات