شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:12 منتشر شده در مورخ: 1399/05/01 شناسه خبر: 1629571
معاون شهرسازی و معماری شهردار همدان:

کسب پروانه ساخت پروژه «اسکای مال» همدان به مراحل نهایی خود رسیده است

کسب پروانه ساخت پروژه «اسکای مال» همدان به مراحل نهایی خود رسیده است
امیر فتحیان نسب با بیان اینکه پروژه اسکای مال مراحل نهایی کسب پروانه ساخت را می گذراند، گفت: پروژه مربوط به شرکت مخابرات بوده و قطعا پیوست های فرهنگی و اجتماعی در نظر گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیر فتحیان نسب، معاون شهرسازی و معماری شهردار همدان در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان؛ با بیان اینکه پروژه اسکای مال مرکز تفریحی، تجاری و دارای پارکینگ است، گفت: پروژه مربوط به شرکت مخابرات بوده و جذب سرمایه گذار خصوصی راهم شرکت مخابرات برعهده دارد.

فتحیان نسب با اشاره به اینکه مجوز ابتدایی پروژه کسب شده و مراحل نهایی پروانه ساخت درحال کسب است، افزود: در کمیسیون ماده ۵، در خصوص ظوابط زمین هایی که قرار است به شکل خاصی ساخته شوند تصمیم گیری می شود.

معاون شهرسازی و معماری شهردار همدان با تاکید بر اینکه طرح های بزرگ مشاوران بزرگی دارند، خاطر نشان کرد: قطعا پیوست های فرهنگی و اجتماعی در نظر گرفته شده است.

وی در پایان گفت: کمیسیون ماده ۵ که شورای عالی معماری شهرسازی کشور است به پیوست فرهنگی و اجتماعی پروژه ها نظارت کامل دارد و پیوست ترافیکی و فرهنگی را برای مراجع زیربط ارسال می کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1629571
ارسال نظر
نظرات