شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:23 منتشر شده در مورخ: 1399/05/01 شناسه خبر: 1629598
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین:

بیش از ۶ هزار پرونده دریافت تسهیلات کرونا در قزوین تشکیل شد

بیش از ۶ هزار پرونده دریافت تسهیلات کرونا در قزوین تشکیل شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: ۶ هزار و ۳۹ پرونده برای دریافت تسهیلات کرونا در سطح استان تشکیل و به بانک‌های عامل معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی صبح قزوین؛ اظهار کرد: ۶ هزار و ۳۹ پرونده با اشتغال ۱۰ هزار و ۱۳۶ نفر برای دریافت تسهیلات کرونا به مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان تشکیل و به بانک‌های عامل معرفی شد.

وی افزود: از این تعداد پرونده تاکنون سه میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخته شده است.

این مقام مسئول عنوان کرد: از ۱۵ بانک دولتی و خصوصی استان ۱۱ بانک برای پرداخت تسهیلات کرونا اقدام کرده‌ و بانک ملی و صادرات بیشترین پرداختی را داشته‌اند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین در ادامه گفت: ۷۳۱ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به بنگاه‌های آسیب دیده قزوین بر اثر شیوع کرونا اختصاص یافته است که باید تا پایان مردادماه با همکاری و تعامل بیشتر بانک‌های عامل جذب شود.

گروسی با بیان اینکه اعتبارات در نظر گرفته شده برای استان شناور است، تصریح کرد: اگر مدیران دستگاه‌های اجرایی پرونده‌ها را به موقع بررسی نکرده و به بانک ارائه نکنند، این اعتبار از استان بر می‌گردد و استان‌های دیگر آن را جذب خواهند کرد.

وی در پایان گفت: این تسهیلات با بازپرداخت ۲ ساله، بهره بانکی ۱۲ درصد و سه ماه دوره سکون و خواب به متقاضیان واجد شرایط در ۱۴ رسته شغلی پرداخت خواهد شد و مدت زمان ثبت نام آن نیز تا پنجم مردادماه تمدید شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1629598
ارسال نظر
نظرات