شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 10:05 منتشر شده در مورخ: 1399/05/02 شناسه خبر: 1629735
دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان:

حجاب؛ تنها قانونی که متولیان اجرایی نسبت به آن بی‌توجه شده‌اند/ تهیه ملزومات مورد نیاز حجاب زن مسلمان، وظیفه مسئولان جامعه اسلامی است

حجاب؛ تنها قانونی که متولیان اجرایی نسبت به آن بی‌توجه شده‌اند/ تهیه ملزومات مورد نیاز حجاب زن مسلمان، وظیفه مسئولان جامعه اسلامی است
احمد علی مقدم گفت: متأسفانه باید گفت حجاب، تنها قانونی است که متولیان اجرای نسبت به آن بی توجه شده اند و ناظران اجرای این قانون نیز کمتر در این خصوص حرف می زنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد علی مقدم در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه قانون حجاب برای سلامت روحی و روانی افراد و جامعه از طرف خداوند وضع شده است، گفت: حجاب همان ماسک و دستکش است اما نه برای جلوگیری از ویروس کرونا، بلکه برای جلوگیری از ویروسی به نام کالا شمردن زن و عرضه شدن او بر نامحرمان است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: همان گونه که امروزه درگیر بیماری کرونا هستیم؛ بانوان بسیاری را می بینیم که از ماسک استفاده می کنند و کسی از محدودیت و زشتی آن گلایه ندارد و برای افرادی که به سلامت خود و بقیه افراد جامعه از روی نا آگاهی اهمیت نمی دهند، مجبور به وضع قانون هستند.

وی افزود: شاید اگر ما برای حرف های خداوند به اندازه دکتر ها ارزش قائل بودیم و به علم خدا ایمان داشتیم و می دانستیم که واجبات خداوند اهمیت زیادی برای سلامت روح و جسم آدمی دارد، به نحو دیگری رفتار می کردیم.

حجاب؛ تنها قانونی که متولیان اجرای نسبت به آن بی توجه شده اند

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان با اشاره به دو سوره احزاب و نور عنوان کرد: اسلام علاقمند نیست که حریم های جامعه بشکند و تلاش بر حفظ حرمت ها دارد و امروز شاهد هستیم که دشمن دست بر مسئله عفاف و حجاب گذاشته است.

مقدم با تأکید بر اینکه با از بین رفتن عفت و حیا در جامعه تمامی ارزش ها از بین خواهد رفت، ابراز کرد: رسول اکرم(ص)  فرمودند" اگر تمام انبیاء خلاصه شود، عصاره دعوتشان یک جمله است و آن این است «إِذَا لَمْ‏ تَسْتَحی‏ و فَاصْنَعْ مَا شِئْتَ‏» کسی که حیاء ندارد، هرکاری از او انتظار می‌رود. یعنی بی حیایی دروغ می‌آورد. بی حیایی بی عفافی می‌آورد بی حیایی تهمت می‌آورد. بی حیایی سرقت می‌آورد".

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی اظهار کرد: متأسفانه باید گفت حجاب، تنها قانونی است که متولیان اجرای نسبت به آن بی توجه شده اند و ناظران اجرای این قانون نیز کمتر در این خصوص حرف می زنند و بنابراین طبیعی است که هر روز شاهد بی حجابی و اثرات مخرب آن در جامعه و خانواده باشیم.

صهیونیست با راه اندازی سالن های مُد؛ هنر مدرن را به منظور نابودی اخلاق به خدمت گرفته است

وی تصریح کرد: امثال علینژاد که در راستای ترویج بی حجابی تلاش می کنند؛ معتقدند اگر دیوار حجاب شکسته شود براندازی بقیه‌ کارها راحت تر خواهد شد و بر همین اساس مُبلغ بی حجابی و بی عفتی زنان شده اند؛ چرا که متوجه شده اند چه اقداماتی انجام دهند تا سریعتر به دیگر اهداف خود برسند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان گفت: صهیونیست‌ها در عرصه مُد با استفاده از ایجاد نیاز کاذب و به منظور بالا بردن فروش و سود بیشتر، لباس و حجاب را تبدیل به ابزاری برای تحریک جنس مخالف کرده اند و با راه‌اندازی سالن‌های مُد، هنر مدرن را در راستای نابودی اخلاق به خدمت گرفته‌اند.

مقدم با بیان اینکه وضعیت پوشش زنان در آخرالزمان در روایات، و اشاره به اینکه زنان در عین پوشیدگی برهنه هستند، نشان از اهمیت این امر دارد، ادامه داد:  یهودیان صهیونیست همچنین با راه‌اندازی مسابقاتی به‌ نام ملکه زیبایی، دختران جوان را از سراسر جهان گرد آورده و آنان را چون بازیچه‌ای در دست شیطان وادار به رقابت با یکدیگر می‌کنند و سرانجام نیز جایزه زیباترین زن جهان با رویکردی سیاسی نصیب کشوری می‌شود که توانسته باشد بیشترین خدمت را به حزب شیطان کند.

تهیه ملزومات مورد نیاز حجاب زن مسلمان، وظیفه مسئولان جامعه اسلامی است

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ضمن ابراز گلایه از افزایش بیش از 7 برابر قیمت پارچه چادر مشکی نسبت به سال های گذشته ابراز کرد: ارز دولتی به چادر مشکی تعلق نمی گیرد چرا که پارچه چادر مشکی وارداتی است؛ بنابراین تصور کنید خانواده‌ای که در شرایط اقتصادی فعلی وضعیت مناسبی ندارد، چگونه می تواند چادر تهیه کند.

وی با طرح این سوال که چرا ما که یک کشور اسلامی و مسلمان هستیم خود نباید تولید کننده و صادر کننده پارچه چادر مشکی به کشور های دیگر باشیم، افزود: تعدادی کارخانه تولید کننده چادر در کشور وجود دارد که به دلیل عدم حمایت، یا ورشکسته شده اند و یا رونق ندارند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان عنوان کرد: وظیفه مسئولین یک جامعه اسلامی است تا پارجه و ملزومات مورد نیاز حجاب زن مسلمان را به وفور و به قیمت بسیار مناسب در اختیار بانوان قرار دهد تا گرانی دلیلی افزون بر بی حجابی زنان ما نشود.

تبرج؛ آفت اخلاقی در میان گروهی از بانوان فعال فضاهای مجازی

مقدم با تأکید بر اینکه تبرج؛ آفت اخلاقی در میان گروهی از بانوان فعال فضاهای مجازی است، اظهار کرد: فلسفه حجاب یعنی دوری از خودنمایی و درست است که کشورهای غربی از نظر علمی و اقتصادی پیشرفت کرده اند اما این کشورها از نظر اخلاقی و فرهنگی چه وضعیتی دارند؟

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: علت اصلی فساد اخلاقی در غرب برهنه گشتن دختران و زنان آنهاست که این مسئله اذعان کارشناسان اجتماعی غرب است، اینجاست که فلسفه سختگیری دین اسلام درباره حجاب و ارتباط دختر و پسر قبل ازدواج مشخص می شود.

وی اظهار کرد: رفتار بزرگان دینی ما با دختران خود همگی دال بر رفتار بسیار صمیمانه و محترمانه پدر با دختران خانواده است؛ چرا که توجه پدر به دختر، تأمین کننده و زیر ساخت عفاف و حجاب است؛ لذا بر پدران لازم است که رفتاری بسیار نزدیک و صمیمی از همان دوران کودکی با دختران خود داشته باشند تا زیستی عفیفانه داشته باشند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان در پایان خاطر نشان کرد: رهبر فرزانه انقلاب فرمودند" سیاست راهبردی غرب مبنی بر عرضه شدن و هرزه شدن است اما حجاب مخالف آنست"؛ لذا خودنمایی و جلوه فروشی یک لحظه است ولی آثار سوء و مخرب آن بر جامعه ماندگار است؛ حجاب نه مایه اسارت زن بلکه مایه آزادی زن از نگاه های شهوت آلود و هرزه بیمار دلان است و حجاب حکم دینی است که آرمان شهیدان فراموش نشود.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1629735
ارسال نظر
نظرات