شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1399/05/02 شناسه خبر: 1629842
مسئول بسیج هنرمندان گیلان مطرح کرد؛

بخش ویژه جشنواره فیلم مقاومت به شهادت حاج قاسم سلیمانی اختصاص یافت

بخش ویژه جشنواره فیلم مقاومت به شهادت حاج قاسم سلیمانی اختصاص یافت
مسئول بسیج هنرمندان گیلان با اشاره بخش ویژه شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، گفت: بخش ویژه جشنواره امسال مربوط به حادثه تروریستی شهادت حاج قاسم سلیمانی است که این بخش ویژه در سال های بعد هم ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی روح الله قمری مسئول بسیج هنرمندان استان گیلان با حضور در تحریریه ۸دی با اشاره به برگزاری شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اظهار کرد: این جشنواره بصورت سالانه برگزار می شود و فیلم سازان کشور در موضوعات مختلف که پیرامون بحث مقاومت است آثار خود را در معرض رقابت داوران و عموم مردم میگذارند.

 

برگزاری شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در ۱۵محور

وی درباره محورهای موضوعی جشنواره فیلم مقاومت گفت: این موضوعات حدود ۱۵محور پیرامون ولایت فقیه، رهبری، تمدن نوین اسلامی مدیریت جهادی، اقتصاد مقاومتی، تهدید و فرصت های فضای مجازی و… است که امسال بخش سلامت در خصوص کرونا و همه موضوعاتی که به نوعی با مقاومت در ارتباط است اضافه شده است.

 

ترور حاج قاسم سلیمانی بخش ویژه جشنواره فیلم مقاومت

مسئول بسیج هنرمندان استان گیلان با اشاره بخش ویژه شانزدهمین دوره جشنواره مقاومت بیان کرد: بخش ویژه جشنواره امسال مربوط به حادثه تروریستی شهادت حاج قاسم سلیمانی است که این بخش ویژه در سال های بعد هم ادامه پیدا خواهد کرد.

قمری در ادامه با بیان اینکه جشنواره فیلم مقاومت در دو سطح ملی و استانی برگزار می شود افزود: این جشنواره به لحاظ بازه زمانی به دو بخش دوران دفاع مقدس که در سطح استانی برگزار می شود وسپس برگزیدگان بخش های مختلف در جشنواره ملی شرکت داده خواهند شد و پس از این مرحله منتخبین برتر به جشنواره بین المللی راه پیدا می کنند.

 

بسیج هنرمندان گیلان دبیر استانی جشنواره فیلم مقاومت

مسئول بسیج هنرمندان استان گیلان ادامه داد: رویکرد استانی این جشنواره به سپاه واگذار شده است و در سپاه نیز به بسیج هنرمندان واگذار شده است که ستاد شامل سازمان تبلیغات اسلامی، صدا و سیما و نهادهای مرتبط دخیل هستند و در داخل خود سپاه معاونت فرهنگی، بسیج رسانه و …. در این حوزه ایفای نقش می‌کنند و دبیر این جشنواره با بسیج هنرمندان است.

وی با بیان اینکه در کنار برگزاری این جشنواره ها برپایی کلاس‌های آموزشی در تمام استان ها رقم می خورد افزود: جلسه توجیهی مسئولین امر شامل مدیرکل ارشاد و مدیر کل صدا و سیما و مسئولین مجموعه سپاه، جلسه توجیهی با رابطین شهرستانی پیرامون اهداف و روند اجرای کار و یک جلسه عمومی با رعایت پروتکل بهداشتی با فیلمسازان از جمله برنامه های خانم شاه حسینی مدیر بخش فیلمسازان بسیجی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، از جمله برنامه های ما در استان گیلان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1629842
ارسال نظر
نظرات