شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان هرمزگان
ساعت: 17:29 منتشر شده در مورخ: 1399/05/02 شناسه خبر: 1629901
روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان:

هم اندیشی دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) به صورت مجازی برگزار می‌شود

هم اندیشی دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) به صورت مجازی برگزار می‌شود
هم اندیشی دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) روز شنبه ۴ مرداد به صورت ارتباط زنده مجازی و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین «حبیب‌رضا ارزانی» مشاور وزیر و رئیس ستاد فهمای کشور، «سعید سعادتی» معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های (فهما) کشور و «مرتضی ظاهریان» معاون ساماندهی و شبکه‌سازی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛ مصیب رجایی روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار هرمز اظهار کرد: هم‌اندیشی دهمین کنگره بین‌المللی امام سجاد(ع) به صورت مجازی و با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین «حبیب‌رضا ارزانی»، مشاور وزیر و رئیس ستاد فهمای کشور برگزار می شود.

روابط عمومی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان افزود: بر پایه این گزارش «سعید سعادتی» معاون فرهنگی هنری ستاد هماهنگی کانون‌های (فهما) کشور و «مرتضی ظاهریان» معاون ساماندهی و شبکه‌سازی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور که از اعضای شورای سیاست‌گذاری کنگره بین المللی امام سجاد(ع) هستند نیز حضور دارند.

رجایی ادامه داد: این هم اندیشی روز شنبه ۴ مرداد به صورت ارتباط زنده تصویری برگزار شده و بحث و تبادل نظر در رابطه با دهمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) محور موضوعاتی است که در آن مطرح می شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1629901
ارسال نظر
نظرات