شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 18:34 منتشر شده در مورخ: 1399/05/02 شناسه خبر: 1629909
نماینده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین:

توسعه بزرگراه های استان اردبیل مطالبه جدی ما است

توسعه بزرگراه های استان اردبیل مطالبه جدی ما است
صدیف بدری گفت: با توجه به اینکه اردبیل با چالش اساسی در امنیت جاده ها مواجه است مطالبه جدی در توسعه بزرگراه های استان داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ صدیف بدری در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، با تشریح اهداف سفر معاونین راه وشهرسازی  اظهار داشت: پروژه های زیر بنایی استان اردبیل خط قرمز ما است و اتمام راه آهن اردبیل  با پیگری های انجام شده و قول رئیس جمهور، جزو اولویت های عمرانی کشور قرار گرفته است.

وی افزود: منابع اعتباری راه آهن اردبیل تامین شده است و تا آخر سال نیز طبق اظهارات مسئولین اتمام زیر سازی ، اجرای 100 کیلومتر ریل گذاری و بهره برداری از ایستگاه های خط آهن اردبیل را شاهد خواهیم بود.

نمانیده مردم اردبیل نیر نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مطالبه جدی ما توسعه بزرگراه های استان  است، اظهار داشت: بزرگراه های اردبیل - سرچم، نمین-آستارا، نیر -سراب و اردبیل به مغان نیز جزو مصوبات سفر وزیر راه است و ما نیز پیگیر اجرای این پروژه ها هستیم.

وی تصریح کرد : اعتبار 200 میلیارد تومانی بصورت فاینانس برای توسعه جاده اردبیل -سرچم تامین شده و مذاکراتی نیز با قرارگاه خاتم انجام گرفته است.

بدری گفت: اردبیل از نظر امنیت  جاده ها دچار چالش جدی است و هر روز ما شاهد مرگ هموطنان عزیرمان بخصوص در جاده اردبیل-مغان هستیم که پیگیری های جدی در این زمینه انجام شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1629909
ارسال نظر
نظرات