شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:43 منتشر شده در مورخ: 1399/05/03 شناسه خبر: 1630031
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی قزوین اعلام کرد

فوت سه بیمار کرونایی در شبانه‌روز گذشته/ ۲۴۵بیمار در بیمارستان‌های قزوین بستری هستند

فوت سه بیمار کرونایی در شبانه‌روز گذشته/ ۲۴۵بیمار در بیمارستان‌های قزوین بستری هستند
پیمان نامدار، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین با اشاره به فوت سه بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته گفت: اکنون ۲۴۵ بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ پیمان نامدار در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت صبح قزوین با اشاره به وضعیت بیماری کرونا در استان قزوین اظهار کرد: بهترین ناظر برای فعالیت‌های ما خود مردم هستند و مطمئنا با رعایت پروتکل‌ها، فاصله گذاری اجتماعی و همچنین اجتناب از تجمعات غیرضروری می‌توانیم به زودی از شر این ویروس رها شویم.

وی با اشاره به اعمال محدودیت‌های دو هفته‌ای در استان به دلیل شیوع ویروس کرونا افزود: با وجود اعمال همه این محدودیت‌ها اگر مردم نکات بهداشتی را رعایت نکنند، ما با این مشکل همچنان مواجه بوده و بیمارستان‌های استان مملو از بیماران حاد تنفسی خواهد بود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۸ بیمار به مراکز درمانی استان مراجعه و بستری شدند.

وی بیان کرد: اکنون ۲۴۵بیمار با علائم حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان بستری بوده که بیشتر آنها در بیمارستان بوعلی بستری هستند.

وی در پایان با تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی عنوان کرد: طی شبانه‌روز گذشته سه نفر با علائم قطعی کووید۱۹ در استان قزوین فوت کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630031
ارسال نظر
نظرات