شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:11 منتشر شده در مورخ: 1399/05/04 شناسه خبر: 1630192
مدیر اداره تبلیغات ملایر خبر داد؛

برگزاری چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان ملایر+ اسامی منتخبین

برگزاری چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان ملایر+ اسامی منتخبین
حجت الاسلام و المسلمین روح الله نجفی مقدم گفت: چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان ملایر روز جمعه در محل اداره تبلیغات اسلامی ملایر برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین روح الله نجفی مقدم، مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر در گفت‌وگو با خبرنگار عصرهمدان؛ با اشاره به برگزاری چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان ملایر اظهار کرد: این انتخابات روز گذشته در محل اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.

وی افزود: در این انتخابات ۲۶ نفر کاندیدا شده بودند که در نهایت ۵ نفر به عنوان اعضای اصلی کانون مداحان ملایر انتخاب شدند.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر با اشاره به نتیجه این انتخابات عنوان کرد: این انتخابات با مشارکت ۴۲ درصدی برگزار شد و در نهایت آقایان علی محمدربیعی، علی قلندری، ابراهیم کولیوند، امیر صحرانورد و محمدرضا اسکندری به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

وی گفت: در این انتخابات مداحان مستمر که در طول سال مجالس مداحی، مجالس هیئت، ترحیم و مدیحه سرایی دارند حق حضور در انتخابات را داشتند.

حجت الاسلام نجفی مقدم به فعالیت ۱۸۱ مداح مستمر در شهرستان ملایر اشاره کرد و افزود: این انتخابات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و در راستای اینکه تجمعی در این انتخابات رخ ندهد زمان برگزاری از ساعت ۸ تا ۱۶ بود.

وی با اشاره به تب سنجی، استفاده از مواد ضدعفونی کننده و رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری انتخابات عنوان کرد: در محل اخذ رای نیز رعایت فاصله گذاری اجتماعی رعایت شد.

حجت الاسلام نجفی مقدم، با اشاره به مهم‌ترین وظایف کانون مداحان اظهار کرد: ساماندهی امور مربوط به مداحان، صدور مجوز برای اعضا، ارزیابی فعالیت مداحان، توانمندسازی، آموزش و نظارت بر عملکرد مداحان و طراحی برنامه برای ارتقا مداحان و تعامل با نهادها مهمترین وظایف این کانون است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630192
ارسال نظر
نظرات