شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1399/05/04 شناسه خبر: 1630276
جانشین ستاد مقابله با کرونا در قزوین هشدار داد؛

۲ برابر شدن آمار فوت مبتلایان به کرونا در قزوین/ به مدت دو هفته محدودیت‌ها اعمال می‌شود

۲ برابر شدن آمار فوت مبتلایان به کرونا در قزوین/ به مدت دو هفته محدودیت‌ها اعمال می‌شود
منوچهر حبیبی، جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: متاسفانه آمار فوتی‌ها به دلیل ابتلا به کرونا، نسبت به روزهای گذشته تقریبا به دو برابر افزایش پیدا کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین با اشاره به آمار صعودی مبتلایان کرونا در استان اظهار کرد: متاسفانه آمار بیماران کرونایی بستری در بیمارستان‌های استان و همچنین تعداد فوتی‌ها طی روزهای اخیر به شدت روند افزایشی داشته و بسیار نگران کننده است.

وی افزود: چنانچه روند افزایشی شیوع کرونا در استان بدین شکل ادامه پیدا کند، شاید شرایط ما از اسفند و فروردین ماه به مراتب بدتر شود؛ لذا نیازمند همراهی بیشتر مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین تصریح کرد: اکنون حدود ۲۶۰ الی ۲۷۰ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۴۰ نفر از این بیماران دارای شرایط حاد بوده و نیازمند دستگاه تنفسی هستند.

حبیبی عنوان کرد: متاسفانه آمار فوتی‌ها به دلیل ابتلا به کرونا، نسبت به روزهای گذشته تقریبا به دو برابر افزایش پیدا کرده است.

وی بیان کرد: از روز شنبه(۴ مرداد) به مدت دو هفته محدودیت‌های کرونایی در استان اعمال خواهد شد و ارزیابی و بررسی‌های لازم از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین انجام خواهد شد.

این مقام مسئول در پایان گفت: چنانچه شیوع کرونا در استان روند نزولی داشته باشد محدودیت‌های برداشته خواهد شد و اگر افزایش یاب،د مجدد ممکن است محدودیت‌هایی را داشته باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630276
ارسال نظر
نظرات