شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 13:29 منتشر شده در مورخ: 1399/05/04 شناسه خبر: 1630323

خسارت سیل به 170 واحد مسکونی و خسارت 24 میلیاردی به راه های کلاله

خسارت سیل به 170 واحد مسکونی و خسارت 24 میلیاردی به راه های کلاله
سیل اخیر به 170واحد مسکونی در شهرستان کلاله آسیب و باعث بروز خسارت 24 میلیارد تومانی به راه های این شهرستان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، صبح امروز جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان کلاله در خصوص آخرین وضعیت خسارت سیلاب اخیر ناشی از بارش باران، در فرمانداری کلاله برگزار شد.

محمد ابراهیمی تودرواری سرپرست فرمانداری کلاله در این جلسه گفت: امور آب، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن و شهرداری های کلاله و فراغی، تا پایان هفته در بازدید میدانی نسبت به شناسایی و بررسی مشکلات و آسیب های ناشی از ورودی آبِ بارش های شدید به شهرها و روستاها اقدام کرده و راهکارهایی برای پیشگیری از خسارتهای احتمالی را ارائه کنند.

قاسم دبوری رئیس راهداری کلاله نیز در این جلسه گفت: بارش شدید باران و سیلاب شهرستان به 91 کیلومتر راه و 82 دستگاه ابنیه فنی از 15 تا 50 درصد خسارت وارد کرد.

وی افزود: برآورد اولیه خسارت سیلاب در حوزه راه، 24 و نیم میلیارد تومان تعیین شده است.

رشیدیان رئیس بنیاد مسکن کلاله گفت: در حادثه سیلاب اخیر 20 منزل در روستاها نیاز به بازسازی دارد و 150 واحد مسکونی روستایی نیز باید تعمیر شوند.

در ادامه جلسه شهرداری ها، هلال احمر، مخابرات، آموزش و پرورش، شبکه بهداشت و درمان، آبفا و دیگر ادارت به ارائه گزارش مشکلات و خسارت در حوزه های کاری خود پرداختند. 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630323
ارسال نظر
نظرات