شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:38 منتشر شده در مورخ: 1399/05/04 شناسه خبر: 1630364
نماینده رشت در مجلس:

توهین و جسارت به مؤمنین همیشه محکوم است/ اجازه نمی دهیم به جایگاه نماینده ولی فقیه خدشه ای وارد شود

توهین و جسارت به مؤمنین همیشه محکوم است/ اجازه نمی دهیم به جایگاه نماینده ولی فقیه خدشه ای وارد شود
احمدی سنگری، نماینده مردم رشت در مجلس، گفت: جایگاه نماینده محترم ولی فقیه در گیلان از قداست خاصی برخوردار است و قطعا توهین به آن جایگاه توهین به حرمت خون شهدا و توهین به مبانی فکری و عقیدتی ملت شریف ایران و استان گیلان است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت در مجلس در گفت و گو با 8دی در رابطه با توهین به نماینده ولی فقیه در گیلان توسط یک نماینده، اظهار کرد: جایگاه نماینده محترم ولی فقیه در استان گیلان از قداست خاصی برخوردار است و قطعا توهین به آن جایگاه توهین به حرمت خون شهدا و توهین به مبانی فکری و عقیدتی ملت شریف ایران و استان گیلان است.

وی افزود: همه باید در حفظ حریم و حرمت مؤمنین تلاش کنیم و اجازه داده نشود که به جایگاه نماینده محترم مقام معظم رهبری خدشه ای وارد آید.

نماینده مردم رشت در مجلس، ادامه داد: این جایگاه منتسب به رهبر مسلمین عالم، رهبر معظم انقلاب است که طبق آیات و روایات  متعلق به حضرت صاحب الزمان (ع) بوده و خدای ناکرده بی حرمتی به این جایگاه می تواند لطمه ای زیانبار به ارزش های دینی و اسلامی وارد کند.

احمدی سنگری افزود: حضرت آیت الله فلاحتی نماینده محترم ولی فقیه در گیلان از دانشمندان و مؤمنان واقعی و یکی از دلسوزانی هستند که برای خدمت رسانی به مردم و تبلیغ دین خدا شب و روز نمی شناسند و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس  که مدال جانبازی را باخود به همراه دارند.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه روا نیست نسبت به این فقیه عالیقدر و دانشمند ارزشمند بی حرمتی گردد، گفت: بی حرمتی به این عالم ربانی از کسی پذیرفته نیست و مردم ما از اول انقلاب تاکنون اثبات کرده اند که همیشه پشتیبان ولایت فقیه بودند و خواهند بود. عالمان ربانی همچون آیت الله فلاحتی هم مانند ولی فقیه در استان گیلان همان جایگاه را دارند و خواهند داشت.

وی خاطرنشان کرد: بنده ضمن محکوم کردن هر گونه توهین احتمالی به نماینده ولی فقیه در استان بر خود واجب می دانم تا حافظ حریم حرمت خون شهدا و ولایت مطلقه فقیه و به ویژه همه دانشمندان و عالمان دین همچون حضرت آیت الله فلاحتی  نماینده محترم مقام معظم رهبری دراستان باشم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630364
ارسال نظر
نظرات