شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 21:59 منتشر شده در مورخ: 1399/05/04 شناسه خبر: 1630482
معادن عمرانی استاندار زنجان:

تخصیص زمین پارک علم و فناوری استان زنجان با مشکل اداری مواجه است

تخصیص زمین پارک علم و فناوری استان زنجان با مشکل اداری مواجه است
سلطانی معادن عمرانی استاندار زنجان در مورد تخصیص زمین به پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: تخصیص پارک علم و فناوری استان زنجان با مشکل اداری مواجه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; در مورد مشکل اختصاص زمین به شهرکهای صنعتی استان  زنجان اظهار کرد: چند بار زمین برای پاک علم و فناوری استان در نظر گرفته شده ولی به نتیجه رسیده است.

وی مشکل اختصاص زمین به پارک علم و فناوری استان جهت استقرار شرکت‌های دانش بنیان را مشکل اداری عنوان کرد و گفت: این موضوع بین اداره راه و شهرسازی و پارک علم و فناوری بوده که در مقطعی توسط این دستگاه‌ها مورد رسیدگی بی‌توجهی قرار گرفته و تا امروز برطرف نشده است. 

معاون استاندار زنجان با تاکید براینکه در حال حاضر ساختمان‌هایی در اختیار  پارک علم و فناوری استان جهت استقرار شرکت‌ها داده شده است عنوان کرد: مکان‌هایی جهت استقرار شرکت‌های دانش بنیان داده شده که در حال حاضر مشکلی که بوجود آماده در بحث توسعه پارک و علم و فناوری استان است.

وی با بیان اینکه در بحث توسعه پارک و علم و فناوری مشکلاتی بوجود آمده که در صدد برطرف کردن آن هستیم تاکید کرد: در  حال حاضر پیگیر هستیم تا زمینی برای پارک علم و فناوری استان اختصاص یابد.

سلطانی عنوان کرد: دو مورد زمین برای استقرار شرکت‌های دانش بنیان در نظر گرفته شده ولی هنوز محل دقیق واگذاری مشخص نشده است و در حال حاضر با مشکل اداری مواجه هستیم و روندهای اداری اختصاص زمین درست طی نشده است.

وی خاطر نشان کرد: به دنبال این هستیم تا مشکل تخصیص زمین به پارک علم و فناوری استان زنجان امسال برطرف شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630482
ارسال نظر
نظرات