شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:38 منتشر شده در مورخ: 1399/05/05 شناسه خبر: 1630563

ممنوعیت ورود به آرامستان بهشت محمدی سنندج در روز عرفه/شهروندان مراجعه نکنند

ممنوعیت ورود به آرامستان بهشت محمدی سنندج در روز عرفه/شهروندان مراجعه نکنند
مرتضی سنندجی رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج گفت: به منظور اقدامات پیشگیرانه و جلوگیری از ابتلاء شهروندان به ویروس کرونا درب های آرامستان بهشت محمدی همچنان بسته است و شهروندان در روز عرفه عید قربان به این آرامستان مراجعه نکنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرتضی سنندجی رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، عنوان کرد: شهروندان هرساله در روزهای منتهی به عید قربان براساس رسم دیرینه در روز عرفه جهت زیارت اهل قبور به آرامستان بهشت محمدی مراجعه می کردند.

مرتضی سنندجی گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا زیارت اهل قبور از ابتدای سال ممنوع اعلام شد تا از تجمع شهروندان در آرامستان بهشت محمدی جلوگیری به عمل آید.

وی از بسته بودن درب های آرامستان بهشت محمدی در روز عرفه و عید قربان خبر داد و گفت: درب های ورودی این آرامستان در روزهای دوشنبه و پنج شنبه بسته خواهد بود.

رئیس سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج اعلام کرد: از ابتدای امسال خاکسپاری و کفن و دفن اموات با حضور تعداد بسیار محدودی از بستگان درجه یک متوفی انجام می شود.

وی از شهروندان درخواست نمود: به منظور اقدامات پیشگیرانه و جلوگیری از ابتلاء شهروندان به  ویروس کرونا از حضور جهت زیارت اهل قبور در روز عرفه عید قربان و همچنین از تجمع مقابل درب آرامستان بهشت محمدی خودداری نمایند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1630563
ارسال نظر
نظرات