شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1399/05/06 شناسه خبر: 1630581
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان:

کارانه معوق پرستاران به زودی پرداخت می شود

کارانه معوق پرستاران به زودی پرداخت می شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان، گفت: کارانه جامعه پرستاری 9 ماه به تعویق افتاده که با مساعدت دولت و جذب مطالبات بیمه‌ای، سعی می‌شود این معوقه به‌زودی پرداخت شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان، در گفتگو با مرآت اظهار داشت: کارانه جامعه پرستاری نُه ماه به تعویق افتاد و با مساعدت دولت و جذب مطالبات بیمه‌ای، سعی می‌شود، این معوقه به‌زودی پرداخت شود.

دانایی در خصوص چگونگی وضعیت پرداختی حقوق و مزایای پرستاران و پزشکان، سمنان گفت: حقوق پرستاران استخدامی به‌صورت مستقیم از خزانه و حقوق کارکنان قراردادی نیز ماهیانه به‌حساب آنان واریز می‌شود.

وی تصریح کرد: حقوق کارکنان دانشگاه علوم پزشکی سمنان به‌روز است و معوقات پرستاران هم پرداخت‌شده، اما تأخیر در پرداخت مطالباتِ بیمه، منجر به عقب افتادن کارانه پزشکان و پرستاران شده که البته این مشکل سراسری است.

دانایی به پیگیری  وزارتخانه برای حل این مشکل اشاره و تصریح کرد: در راستای پاسخ به این مطالبه ، وزارتخانه سعی دارد از طریق جذب کمک‌های بیمه و مساعدت دولت، بخشی از  معوقات را پرداخت کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان ادامه داد: کارانه پرستاران9 ماه به تعویق افتاده که امیدواریم با تخصیص اعتبار از سوی رئیس‌جمهور و پیگیری وزارتخانه به‌منظور خروجِ منابع اعتباری از بیمه، دغدغه پرستاران در این بخش برطرف شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با ابراز رضایتی از جذب بودجه مصوب دانشگاه در سال 98، گفت: جذب اعتبارات بر مبنای محاسباتی از سوی وزارتخانه و در قسمت‌هایی چون حقوق و مزایا، بودجه عمرانی، وصولی بیمه‌ها و درآمدها تعین شده که هدف‌گذاری ما برای جذب بودجه در سال گذشته محقق شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630581
ارسال نظر
نظرات