شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:40 منتشر شده در مورخ: 1399/05/05 شناسه خبر: 1630680
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی:

وزارت امور خارجه قاطع تر رفتار کند/ سکوت مجامع بین المللی تاثیری در روند حرکت نظام ندارد

وزارت امور خارجه قاطع تر رفتار کند/ سکوت مجامع بین المللی تاثیری در روند حرکت نظام ندارد
حسین پور با اشاره به اینکه موضع وزارت امور خارجه ایران درحادثه هواپیمایی ایران خوشایند و رضایت بخش نبود، گفت: وزارت خارجه باید در مقابل این اتفاقات قاطع تر و به هنگام تر باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امان الله حسین پور، نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عصراترک در رابطه با تهدید هواپیمای ایران – بیروت در خاک سوریه با اشاره به اینکه وزارت امور خارجه ایران در این زمینه نباید کمترین کندی را نشان دهد و باید بسیار قاطع و محکم بایستد، اظهار داشت: متاسفانه از این موارد بسیار بوده است، اما قابل پذیرش نیست که آمریکا در مقابل هر گستاخی که نسبت به ایران انجام دهد، توجیه بیاورد.

وی ادامه داد: باید دولتمردان به خصوص وزرات امور خارجه محکم و قاطع باشند تا کسی جرات تهدید های این چنینی را نداشته باشد.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موضع وزارت امور خارجه ایران در این حادثه خوشایند و رضایت بخش نبود، گفت: وزارت خارجه باید در مقابل این اتفاقات قاطع تر و به هنگام تر باشد.

حسین پور با بیان اینکه آمریکا جرات اقدام بزرگ و عملی بر علیه ایران را ندارد، گفت: آمریکا  روز به روز قدرت نظام جمهوری اسلانی ایران را شاهد است و با انجام این حرکات می خواهد عکس العمل ایران را دریافت کند، زیرا ایران اعلام کرده است که در مقابل کوچکترین تعرضات پاسخ هایی محکم و کوبنده خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه سکوت مجامع بین المللی برای کشورعادی شده است، افزود: در تمامی حوادثی که رخ می دهد در صورتی که به نفع مجامع بین المللی نباشد، موضع نخواهند گرفت و سکوت می کنند.

حسین پور یادآور شد: سکوت مجامع بین المللی تاثیری در روند حرکت نظام و موضع گیری های ایران  تاثیری نخواهد داشت، چراکه کشور به این سکوت عادت کرده و اهمیتی به آن نمی دهد.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1630680
ارسال نظر
نظرات