شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:03 منتشر شده در مورخ: 1399/05/05 شناسه خبر: 1630713
مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در جاجرم مطرح کرد؛

اهدای ۸ سری جهیزیه به هشت نوعروس نیازمند

اهدای ۸ سری جهیزیه به هشت نوعروس نیازمند
مدیر موسسه خیریه آبشار عاطفه ها گفت: تاکنون به طور متوسط سالانه 10 سری جهیزیه اهدا شده است و در ماه گذشته به مناسبت میلاد امام رضا (ع) ۸ سری جهیزیه به نیت امام هشتم به هشت نوعروس اهدا شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  پایگاه خبری جاجرم در این روزهای کرونایی و وضعیت سخت اقتصادی که موجب بروز مشکلات زیادی در معیشت عموم مردم شده است هستند افراد خیر و نیکوکارانی که در غالب موسسه های خیریه در راستای فقر زدایی و کمک به محرومین به فکر هم نوعان خود هستند.

یکی از خیریه های فعال شهرستان جاجرم که از سال 93 فعالیت خود را آغاز کرده و تا امروز اقدامات بسیار زیادی را برای کمک به نیازمندان انجام داده اند.

خانم فدایی مدیر خیریه آبشار عاطفه ها جاجرم در گفتگو با خبرنگار  پایگاه خبری جاجرم با بیان اینکه یکی از اهداف ما شناسایی نوع نیازمندی ها و محرومیت ها با ارائه خدمات بهینه است، گفت: کمک به رفع مشکلات معیشتی، درمانی و تحصیلی افراد نیازمند اعم از تهیه و تامین خوراک، پوشاک، مسکن، پرداخت هزینه های درمان، پرداخت شهریه دانش آموزان و دانشجویان و طلاب از برنامه های موسسه خیریه آبشار عاطفه هاست.

وی یکی دیگر از اهداف مهم خود را تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند قلمداد کرد و افزود: تاکنون به طور متوسط سالانه 10 سری جهیزیه اهدا شده است و در ماه گذشته به مناسبت میلاد امام رضا (ع) ۸ سری جهیزیه به نیت امام هشتم به ۸ نوعروس اهدا شده است.

خانم فدوی گفت: این جهیزه ها به ارزش 40 میلیون ریال شامل بخاری، اجاق گاز، جارو برقی، سرویس تفلون، گلیم فرش، دو عدد پتو و ... است.
 


وی به دیگر اقدامات آبشار عاطفه ها اشاره کرد و گفت: توزیع کفش، پوشاک و بسته مواد غذایی به مناسبت عید نوروز،توزیع بسته مواد غذایی به مناسبت ماه مبارک رمضان (به طور متوسط سالانه 85 خانوار)،برگزاری مراسم افطاری با حضور مهرجویان ، توزیع کیف و لوازم التحریر در ابتدای هر سال تحصیلی (به طور متوسط سالانه 60 دانش آموز)توزیع میوه و بسته های مواد غذایی به مناسبت شب یلدا (به طور متوسط سالانه 70 خانوار)، توزیع غذای گرم در مناسبت های مذهبی از دیگر فعالیت های این موسیه خیریه است.

خانم فدایی با بیان اینکه ماهانه 400 عدد نان بین مهرجویان توزیع می شود، ابراز داشت:کمکهای نقدی موسسه نیز بصورت مستمری به مهرجویان، درجهت کمک هزینه های درمانی بویژه بیماران صعب العلاج، کمک نقدی به ایتام و سادات نیازمند است.

وی با بیان اینکه در این شهرستان، نیازمندان آبرومندی وجود دارند که چشم و امیدشان بعد از خدا به چنین موسسات خیریه ای است، اظهار داشت:  امیدواریم خیرین بیشتری به کمک موسسه آبشار عاطفه ها بیایند تا ما بتوانیم افراد نیازمند بیشتری را تحت پوشش قرار بدهیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630713
ارسال نظر
نظرات