شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 15:57 منتشر شده در مورخ: 1399/05/05 شناسه خبر: 1630788
استاندار قزوین:

دولت تصمیمی برای جابه‌جایی استانداران ندارد/ از همه پرونده‌های تخلفاتی در دادسرای دولت تبرئه شدم

دولت تصمیمی برای جابه‌جایی استانداران ندارد/ از همه پرونده‌های تخلفاتی در دادسرای دولت تبرئه شدم
هدایت‌الله جمالی پور، استاندار قزوین گفت: از همه پرونده‌هایی که در هیئت عالی رسیدگی به تخلفات کارکنان برای من مطرح شده، تبرئه شدم و هیچ گونه گزارشی که دال بر تخلف وجود داشته باشد، وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هدایت‌الله جمالی پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین؛ درباره گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر تغییر استاندار قزوین اظهار کرد: هنوز جوهر حکم ما خشک نشده و دولت هم تا پایان ماموریتش بنایی بر جا‌به‌جایی هیچ استانداری را ندارد.

وی افزود: ما خدمتگذاریم و هر جایی که نظام و دولت تصمیم بگیرد حتما انجام وظیفه و خدمت خواهیم کرد.

استاندار قزوین تصریح کرد: گاها افراد مغرض و مسئله‌داری هستند که با دامن زدن به این شایعات، می‌خواهند به نوعی سیستم مدیریت استان را متزلزل کنند.

این مقام مسئول بیان کرد: اطمینان می‌دهم تا لحظه آخری که در خدمت مردم استان قزوین هستم با جان و دل خدمتگذارشان باشم و سعی خواهم کرد که از لحظه لحظه خود برای خدمت به آن‌ها استفاده کنم.

جمالی پور درباره مطرح شدن پرونده‌های تخلفاتی وی در دادسرای دولت ابراز کرد: در فرایند کاری همه مدیران نیز گاها گزارش‌هایی اتفاق می‌افتد و ارسال می‌شود.

استاندار قزوین گفت: از همه پرونده‌هایی که در هیئت عالی رسیدگی به تخلفات کارکنان برای من مطرح شده، تبرئه شدم و هیچ گونه گزارشی که دال بر تخلف وجود داشته باشد، وجود ندارد.

وی یادآور شد: همه مباحث به پرونده تخلفاتی من کذب است و متاسفانه شایعاتی است که برخی افراد مغرض به آن دامن می‌زنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630788
ارسال نظر
نظرات