شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 15:45 منتشر شده در مورخ: 1399/05/05 شناسه خبر: 1630790
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس:

تحرکات اخیر آمریکا روسیاهی برای دستگاه‌های نظامی و امنیتی جهان غرب/چهره پلید آمریکا هر روز نمایان تر می‌شود

تحرکات اخیر آمریکا روسیاهی برای دستگاه‌های نظامی و امنیتی جهان غرب/چهره پلید آمریکا هر روز نمایان تر می‌شود
محمودوند، نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: تحرکات اخیر آمریکا یک موضوع ساختار شکن است که به جز روسیاهی برای دستگاه‌های نظامی و امنیتی جهان غرب چیزی عاید آنها نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  مرتضی محمودوند در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک با اشاره به اتفاقات اخیر هواپیمای جنگنده آمریکا با هواپیمای ایرانی اظهار داشت: این نوع اقدامات آمریکا از نظر نظامی گری، صد درصد کار غیر انسانی بوده که باید بر اساس معیارهای حقوق بشر و حقوق انسان بررسی شود.

وی افزود: تحرکات اخیر آمریکا یک موضوع ساختارشکن در حوزه حقوق بشر بوده و این نوع اقدامات جز روسیاهی برای دستگاه‌های نظامی و امنیتی جهان غرب و به جز ضربه ای به شعار دموکراسی حقوق بشر هیچ چیز عاید آنها نشده است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دین، آیین، مذهب و سجایای اخلاقی ما هرگز اجازه نمی دهد که حرکتی با عنوان مقابله به مثل انجام دهد، اما در حوزه میدانی و نبرد و جنگ رو در رو قطعاً باید برای کسانی که هیچ مورد احترام نیستند مبارزه کرد و در برابر دشمن ایستاد.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران بیش از ۴۰ سال است در مسیر اقتدار و سربلندی حرکت می کند و در برابر دشمن ایستاده و مبارزه می کند و هیچ وقت غیر اخلاقی کاری انجام نداده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630790
ارسال نظر
نظرات