شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 23:43 منتشر شده در مورخ: 1399/05/05 شناسه خبر: 1630865
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد:

جهیزیه ۵۵ نوعروس نیازمند در چهارمحال و بختیاری تهیه شد

جهیزیه ۵۵ نوعروس نیازمند در چهارمحال و بختیاری تهیه شد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در ۴ ماهه نخست امسال جهیزیه کامل ۵۵ نوعروس خانواده مددجویان تهیه و به آن‌ها اعطا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز ؛  مهرداد شریف پور بابیان اینکه توسعه و ترویج فرهنگ ازدواج آسان و به هنگام در بین جوانان از اهداف این نهاد است بیان کرد:  ۱۶ نوعروس نیازمند غیر تحت حمایت نیز کمک‌هزینه جهیزیه دریافت کرده‌اند.

وی با اشاره به ایجاد زمینه ازدواج زنان سرپرست خانوار در راستای خودکفایی آنان گفت: کمک‌هزینه ازدواج به ۱۱ نفر از زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان نیز اعطا شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان ایجاد زمینه ازدواج پسران خانواده‌های تحت حمایت را نیز از دیگر رویکردهای این نهاد در زمینه حمایت از مددجویان عنوان و خاطرنشان کرد: ۵ فرزند پسر خانواده‌های تحت حمایت نیز کمک‌هزینه ازدواج در قالب هدیه دریافت کرده‌اند.

شریف پور ضمن دعوت از مردم نیکوکار استان در راستای تأمین هزینه‌های ازدواج نیازمندان ادامه داد: نیکوکاران و خیرین می‌توانند با پرداخت هر مبلغی و یا اهدای جهیزیه زمینه ازدواج آسان نیازمندان را فراهم کنند.

انتهای پیام /

https://www.dana.ir/1630865
ارسال نظر
نظرات