شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:52 منتشر شده در مورخ: 1399/05/06 شناسه خبر: 1630997
بازیگر سریال نون خ:

چهره پلید و تروریستی آمریکا هر روز نمایان تر می شود

چهره پلید و تروریستی آمریکا هر روز نمایان تر می شود
کاظم نور بخش بازیگر سریال پر طرفدار «نون خ» با بیان اینکه چهره پلید و تروریستی آمریکا هر روز نمایان تر می شود، گفت: اقدام جنگنده های آمریکا در حمله به هواپیمای مسافربری ماهان نباید بی پاسخ بماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کاظم نور بخش بازیگر سریال «نون خ» در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی آمریکا علیه هواپیمای مسافربری ایران اظهار داشت: اقدام جنگنده های آمریکا علیه هواپیمای مسافربری ایرانی ماهان نقض آشکار تعهدهای بین المللی و حقوق بشر است.

وی با بیان اینکه این کار ضد انسانی و غیراخلاقی موجب صدمه زدن به تعدادی از مسافران این پرواز شد، افزود: بدون هیچ شکی این اقدامات آمریکایی‌ها تروریستی بوده و لازم است نهادها و سازمان‌های متولی و مرتبط این موضوع را پیگیری جدی کرده و مجامع بین‌المللی نیز نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند.

نور بخش عنوان کرد: هر اندازه که زمان می‌گذرد ماهیت تروریستی دولت امریکا بر همه جهان بیشتر آشکار می‌شود و این امر نشان می‌دهد که بی اخلاقی‌ها و توطئه‌های این کشور نقطه پایانی ندارد.

بازیگر سریال «نون خ» با اشاره به سخن امام (ره) که آمریکا شیطان بزرگ است، گفت: هر روز که می گذرد و جنایت های آمریکا علیه حقوق بشر نمایان تر می شود خیلی راحت تر به عمق این سخن بنیانگذار کبیر انقلاب می رسیم.

وی با تاکید بر اینکه راحت گذر کردن از این موضوع موجب گستاخی بیشتر آمریکا می شود از چهره های فرهنگی و هنری کشور خواست در این خصوص مواضع و واکنش خود را اعلام نمایند.

نوربخش ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران بیش از ۴۰ سال است در مسیر اقتدار و سربلندی حرکت می کند و در برابر دشمن ایستاده و مبارزه می کند و هیچ وقت غیر اخلاقی کاری انجام نداده است.

این چهره هنری اضافه کرد: آمریکا و اسرائیل بدانند آسمان خاورمیانه جولانگاه جنگنده های آمریکایی نیست و دشمنان پلید بدانند ایران به این دست درازی آنها جواب قاطع خواهد داد.

بازیگر سریال نون خ تصریح کرد: این اقدام آمریکا علیه هواپیمای ماهان تداعی‌کننده حمله به ایرباس بود اما دشمن بداند که ملت ایران با توکل بر خدا و به پشتوانه رهبر معظم انقلاب و همراهی مردم، بساط آمریکا در منطقه را جمع خواهد کرد.

نوربخش بیان داشت: دشمنان انقلاب در طول 42 سال گذشته برای از بین بردن پایه های انقلاب دست به اقدام کثیف و پلیدی زدند و هر کدام از این توطئه های آنها به یاری خداوند و پاسخ قاطع ملت ایران نقش بر آب شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630997
ارسال نظر
نظرات