شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1399/05/06 شناسه خبر: 1630998
بانوی کارآفرین آشخانه ای:

حمایت از تولید کننده تنها به پرداخت تسهیلات ختم نشود

حمایت از تولید کننده تنها به پرداخت تسهیلات ختم نشود
بانوی کارآفرین اهل آشخانه، گفت: توجه کردن مسئولین به تولید کنندگان نباید تنها به پرداخت تسهیلات ختم شده و کارآفرین را رها کنند، بلکه باید نسبت به عملکرد و میزان بازدهی واحدهای تولیدی و بازار فروش آنان نیز دغدغه داشته و دائم از این واحدها سرکشی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  عصراترک از مانه و سملقان، اکرم حسین زاده بانوی کارآفرین اهل آشخانه که دارای مدرک کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی است، چندسالی است که سراغ علاقه خود که پرورش گل های آپارتمانی بوده رفته است.

حسین زاده در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به علاقه ای که از گذشته به پرورش گل های آپارتمانی داشتم از سال1395 تصمیم گرفتم در این حوزه شغلی اقدام به کارآفرینی کنم.

 

وی اظهار کرد: در ابتدای کار، با کمترین امکانات شروع به فعالیت کرده و چون بازار فروش گسترده ای نداشتم، فعالیت اقتصادی من تنها به فروختن محصولاتم به آشنایان و اطرافیان ختم می شد.

این بانوی کارآفرین ادامه داد:  پس از گذشت یک سال از شروع فعالیتم، تصمیم به توسعه کارم گرفتم و با کمک تسهیلات اشتغال زایی بسیج سازندگی توانستم گل خانه ای در آذر ماه سال 96 احداث کنم.

پیشنهاد  خانم حسین زاده به بانوان جویای کار این است که با پشتکار و تلاش مضاعف پا به عرصه ی کار و تلاش گذاشته و از سختی ها و موانع کار  هراسی به دل راه ندهند، چرا که با توکل بر خداوند و تحمل سختی ها به هدف خود خواهند رسید.

وی ادامه داد: خوشبختانه شاغل بودن آن هم در حیطه ی گلخانه داری که به مراتب وقت بیشتری می طلبد، نتوانسته  به خانه داری و رسیدگی به امور منزل و تربیت فرزند من لطمه ای وارد کند.

این بانوی مانه و سملقانی رمز موفقیت خود را در مرحله ی اول توکل برخدا و پشتکار و در مرحله بعد، برنامه ریزی درست خود می داند.

 


وی ضمن درخواست توجه مسئولین به کارآفرینان گفت: توجه کردن مسئولین نباید تنها به پرداخت تسهیلات ختم شود و کارآفرین را رها کنند، بلکه باید نسبت به عملکرد و میزان بازدهی واحدهای تولیدی دغدغه داشته و دائم از این واحدها سرکشی کنند.

این بانوی فعال در عرصه گلخانه داری یکی از دغدغه های فعالین حوزه تولید گل های آپارتمانی بازار فروش این محصولات عنوان کرد و افزود: مسئولان می توانند با فراهم کردن بستر مناسب برای عرضه این محصولات کمک بزرگی به این واحدها انجام دهند.

وی تصریح کرد: متاسفانه به دلیل اینکه بازار فروش گل های آپارتمانی در شهر آشخانه ضعیف است تصمیم گرفته ام که دست از تلاش برندارم و برای ادامه دادن این حرفه به شهرستان گنبدکابوس بروم.

این بانوی کارآفرین مانه و سملقانی برگزاری دوره های تخصصی پرورش گل و گیاه برای فعالین در حوزه تولید گل های آپارتمانی را خواستار شد  تا این تولید کنندگان بتوانند در این حوزه تخصصی تر نقش آفرینی کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1630998
ارسال نظر
نظرات