شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:31 منتشر شده در مورخ: 1399/05/06 شناسه خبر: 1631191
مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین:

تعرض جنگنده امریکایی به هواپیمای ایرانی یک اقدام تروریستی آشکار بود

تعرض جنگنده امریکایی به هواپیمای ایرانی یک اقدام تروریستی آشکار بود
محمد کشاورز، مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: تعرض جنگنده امریکایی به هواپیمای ایرانی در آسمان سوریه به طور قطع یک اقدام تروریستی بود و به شدت محکوم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد کشاورز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین، درباره تعرض جنگنده امریکایی به هواپیمای ایرانی در آسمان سوریه اظهار کرد: دشمنی امریکا با کشور و نظام ما همواره وجود داشته و به اشکال مختلف در طول تاریخ به ویژه با پیروزی انقلاب اسلامی اتفاق افتاده است که حوادث و مصادیق بسیاری در این زیمنه وجود دارد.

وی افزود: تعرض جنگنده امریکایی به هواپیمای ایرانی در آسمان سوریه به طور قطع یک اقدام تروریستی بود و به شدت محکوم است، چراکه هواپیمای ایران در مسیر قانونی خود حرکت می‌کرد و حضور هواپیمای جنگی در این مسیر ممنوع و غیرقانونی بوده است.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین اذعان کرد: از طرفی اساسا حضور امریکا در آسمان سوریه یک اقدام غیرقانونی و در واقع تعرض به تمامیت ارضی در آسمان این کشور است که باعث ناامنی در این مرز جغرافیایی می‌شود.

کشاورز ادامه داد: خوشبختانه اقدامات خوبی هم از سوی مسئولین کشورمان شاهد بودیم که به سازمان جهانی هواپیمایی شکایت شد و پیگیر این حرکت و تعرض تروریستی شدند.

دشمنی امریکا با جمهوری اسلامی برای تمامی مردم مشخص شده است

این مقام مسئول ابراز کرد: البته امیدی هم به سازمان‌های بین المللی و جهانی نیست، چراکه بسیاری از این سازمان‌ها هم تحت تاثیر امریکا هستند؛ دستگاه‌های امنیتی و نیروهای مسلح کشورمان باید از تمامیت ارضی ایران به طور جدی دفاع و به وظایف خود عمل کنند که همواره شاهد اقتدار جمهوری اسلامی در دفاع از مرزهای میهن عزیزمان بوده‌ایم.

وی تصریح کرد: این اتفاقات نشان دهنده این است که ترامپ به دنبال ماجراجویی است تا شرایط انتخابات را به نفع خود رقم بزند و در این راه از هر ابزاری استفاده می‌کند تا به برگ برنده دست یابد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قزوین تاکید کرد: خوشبختانه مردم ما در همه برهه‌ها آگاه و بصیر هستند و به اهداف دشمن پی برده‌اند؛ دشمنی امریکا با جمهوری اسلامی برای تمامی مردم مشخص شده است که امیدواریم برخی از مسئولین که خود را به خواب زده‌اند هم به این مسئله آگاه و از خواب غفلت بیدار شوند.

کشاورز عنوان کرد: در این میان وظیفه رسانه‌ها بسیار مهم است که باید در شفاف سازی فضا برای افکار عمومی تلاش کنند و چهره واقعی دشمنان کشورمان را به نمایش بگذارند، چراکه در این صورت دیگر بزک چهره غرب توسط برخی غرب‌گرایان، موثر نخواهد بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1631191
ارسال نظر
نظرات