شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:13 منتشر شده در مورخ: 1399/05/07 شناسه خبر: 1631308
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی؛

جامعه بین الملل نباید در برابر حرکت تروریستی آمریکا سکوت کند

جامعه بین الملل نباید در برابر حرکت تروریستی آمریکا سکوت کند
بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اقدام تروریستی آمریکا در قبال هواپیمای مسافربری ماهان، گفت: این یک حرکت تروریستی است که توسط دولت آمریکا انجام شده است و حتما باید کشورها و جامعه بین الملل این حرکت مسموم را محکوم کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهزاد رحیمی نماینده مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به اقدام وقیحانه آمریکایی ها علیه هواپیمای مسافربری ایران اظهار کرد: اقدام ناجوانمردانه و ‌تروریستی آمریکایی‌ها علیه هواپیمای مسافربری ایران از سر استیصال و به بن‌بست رسیدن سیاست فشار حداکثری در قبال ایران اسلامی است که قطعا بی‌پاسخ نخواهد ماند و ضربه متقابل را دریافت خواهند کرد.

 وی افزود: اقدامات جنایتکارانه رژیم آمریکا در تهدید جان مردم عادی از طریق تروریسم اقتصادی گرفته تا تروریسم هوایی، تمامی ندارد، بی شک وقت آن رسیده تا جامعه بین المللی در قبال این اقدامات خلاف حقوق بین المللی آمریکا که صلح و امنیت بین المللی را نیز تهدید می کند، متحد بایستد و این کشور را وادارد تا مانند یک کشور نرمال رفتار کند.
 
رحیمی عنوان کرد: سکوت مجامع بین المللی به دلیل در میان بودن پای ایران و آمریکا مشهود است، مجامع بر علیه آمریکا موضع نخواهند گرفت، زیرا با یکدیگر منسجم شده اند که ایران را تسلیم  و وادار به همراهی کنند.
 
وی تشریح کرد: آمریکا به طور غیرقانونی سرزمین یک کشور دیگر را تصرف می‌کند و سپس به یک پرواز مسافربری برنامه‌ریزی شده تعرض می‌کند و جان مسافران غیرنظامی بی‌گناه را به خطر می‌اندازد، آن هم به این بهانه که می‌خواهد از نیروهای اشغالگر خود محافظت کند، باید در برابر این قانون‌شکنان با جدیت ایستاد.
 
رحیمی با تاکید بر اینکه از دولت آمریکا جز دشمنی چیزی انتظار نمی رود، خاطرنشان کرد: دشمنی و خباثت حکومت جنایتکار آمریکا با جمهوری اسلامی و ملت عزیز ایران بر کسی پوشیده نیست اما به حول قوه ی الهی وبا راهنمایی و هدایت های رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ا...خامنه ای (مدظله العالی )تمام دشمنی هایشان نتیجه ای جز تسریع  در افول خودشان نخواهد داشت.
 
وی در ادامه اضافه کرد: اقدام هواپیماهای جنگنده آمریکایی در تعرض به هواپیمای مسافربری ایرانی  مصداق بارز نقض حقوق بین الملل و مقررات و استانداردهای هوانوردی است و  نمایندگان مجلس خواستار رسیدگی فوری به این موضوع هستند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1631308
ارسال نظر
نظرات