شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1399/05/07 شناسه خبر: 1631411
نماینده آستارا:

در مقابل اقدامات دولت آمریکا فقط مقاومت جواب می دهد

در مقابل اقدامات دولت آمریکا فقط مقاومت جواب می دهد
غلامرضا مرحبا، گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که دولت آمریکا دولت قابل اطمینانی نیست چرا که این دولت پنجه چدنی دارد و فقط مقاومت است که در مقابل این ها جواب می دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ غلامرضا مرحبا در گفتگو با خبرنگار 8دی، در رابطه با تعرض دو جنگنده آمریکابی به هواپیمای مسافربری ایران، اظهار کرد: این قبیل اقدامات همان خوی درندگی و وحشیگری دولت آمریکای جنایتکار رانشان می دهد.

وی تصریح کرد: در گذشته هم از این کارها زیاد دیده ایم و از این تجربه ها زیاد داشتیم منتهی مثل همیشه این قبیل اقدامات هیچ نتیجه ای ندارد جز اینکه نفرت مردم ایران و منطقه را از این دولت غاصب و جنایتکار بیشتر می شود و در راهی که انتخاب کرده ایم محکم و پابرجا می شویم و مطمئنیم که درست است.

نماینده مردم آستارا در مجلس افزود: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که دولت آمریکا دولت قابل اطمینانی نیست و به این دولت نمی شود اعتماد کرد چرا که این دولت پنجه چدنی دارد و فقط مقاومت است که در مقابل اینها جواب می دهد.

مرحبا در خصوص واکنش نهاد و سازمان های بین المللی در مقابل اقدام تروریستی آمریکا، گفت: نهاد ها و سازمان های متولی و دست اندر کار باید در مقابل این اقدام تروریستی واکنش نشان دهند تا آنها دوباره نسبت به این چنین اقداماتی بی قائده و بی قانونی تشویق نشوند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها باید بدانند کاری که می کنند پاسخ در خور و شایسته دریافت می کند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1631411
ارسال نظر
نظرات