شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 13:04 منتشر شده در مورخ: 1399/05/07 شناسه خبر: 1631420
اصفهانی ها به پیشگام در پویش های صرفه جویی در مصرف برق؛

مربی تئاتر اصفهانی به پویش «#به‎_وقت_‎روشنایی» پیوست

مربی تئاتر اصفهانی به پویش «#به‎_وقت_‎روشنایی» پیوست
مربی تئاتر و فعال حوزه هنر گفت: از پویش « #به‎وقت‎روشنایی » حمایت می کنم و ضمن دعوت از مردم برای پیوستن به این پویش، درخواست داریم که تا در ساعات اوج مصرف ، در مصرف برق صرفه جویی کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ منیژه کتابچی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با حمایت از پویش « #به‎_وقت‎_روشنایی » اظهار کرد: از این پویش حمایت می کنم و با دعوت از مردم برای پیوستن به این پویش، درخواست داریم که تا در ساعات اوج مصرف ، در مصرف برق صرفه جویی کنند.

 
مربی تئاتر و فعال حوزه هنر گفت: با توجه اوج گرمای هوا در برخی از شهرهای کشور از مردم می خواهیم که در مصرف برق صرفه جویی کنند.
 
وی در خصوص آسیب های کرونا به حوزه فرهنگ هم خاطرنشان کرد: مجموعه های فرهنگی بیشترین آسیب را از کرونا دیدند، اکنون پس از محدودیت ها، تعداد زیادی از مشاغل بازگشایی شدند اما مجموعه های فرهنگی دچار ضرر شدند.
 
کتابچی بیان کرد: قبل از کرونا برنامه ریزی و اجرا و آموزش برنامه های فرهنگی هنری از قبیل صنایع دستی و تئاتر داشتیم که متاسفانه با شیوع کرونا در کشور و در استان به کلی تعطیل شد.
 
وی افزود: برنامه ریزی کرده بودیم که در این ایام فیلم کوتاه بسازیم اما با شرایط فعلی این کار ممکن نیست.
 
این فعال هنری تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی جامعه، آموزش های صنایع دستی و تئاتر و مسابقات فرهنگی و هنری را در فضای مجازی برگزاری می کنیم.
 
انتهای پیام/
 
https://www.dana.ir/1631420
ارسال نظر
نظرات