شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:29 منتشر شده در مورخ: 1399/05/07 شناسه خبر: 1631428
قهرمان جهانی کشتی آلیش:

مردم به کمپین"به وقت روشنایی"بپیوندند/ کمپین "به وقت روشنایی" یعنی روشن کردن نور امید در دل محرومان+ فیلم

مردم به کمپین"به وقت روشنایی"بپیوندند/ کمپین "به وقت روشنایی" یعنی روشن کردن نور امید در دل محرومان+ فیلم
داود عوض زاده گفت: می طلبد مردم با پیوستن به کمپین "به وقت روشنایی" با صرفه جویی در مصرف برق، در هزینه صرفه جویی برای آبادانی مناطق محروم کشور به کمک مسئولین بیایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا داود عوض زاده، قهرمان جهانی کشتی آلیش در گفتگو با گلستان ما، گفت: سالانه هزینه زیادی برای تامین برق کشور و به واسطه ایجاد نیروگاه ها و در پی آن تمهیدات لازم برای تأمین آن انجام می شود که می توان با صرفه جویی در مصرف برق بخشی از این هزینه ها را کاهش داد.

وی افزود: براساس برآورد های انجام شده، برای اضافه شدن یک‌کولر به شبکه برق، نیاز به سرمایه گذاری ۲۰ میلیون تومانی است و براساس همین برآورد ها اگر هر نفر به اندازه ۱۵ دقیقه در طول روز کولر خود را خاموش کند؛ ۱۰ میلیون تومان از این هزینه ها کاسته می شود.

قهرمان جهان تاکید کرد: براساس قرارداد فی مابین وزارت نیرو و سازمان بسیج مستضعفین کشور قرار است هزینه صرفه جویی مصرف برق صرف آبادانی مناطق محروم شود و در همین راستا اگر براساس کمپین ایجاد شده تحت"به وقت روشنایی" مردم به این کمپین بپیوندند، روزانه شاهد صرفه جویی مناسبی در این زمینه خواهیم بود که نور امید را در دل محرومان مناطق مختلف کشور روشن می‌کند.

وی در پایان با بیان اینکه خود به این کمپین می پیوندد؛ از مردم ایران خواست تا با از خودگذشتگی، برای کمک به مردم محروم ایران به کمک مسئولین بیایند.

انتهای پیام/

مردم به کمپین"به وقت روشنایی"بپیوندند
https://www.dana.ir/1631428
ارسال نظر
نظرات