شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 15:17 منتشر شده در مورخ: 1399/05/08 شناسه خبر: 1631849
مسئول تبریزی که کرونا را شکست داد؛

ویروس نیمی از ریه‌ام را نابود کرد/ مردم به کادر درمانی رحم کنند

ویروس نیمی از ریه‌ام را نابود کرد/ مردم به کادر درمانی رحم کنند
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز می‌گوید، با ابتلا شدن به ویروس کرونا تقریبا نیمی از ریه‌اش از بین رفته است و به سختی نفس می کشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حبیب مقصودی در گفت‌وگو با آناج درخصوص آخرین وضعیت خود پس از شکست دادن ویروس کرونا اظهار داشت: واقعا روزهای سختی را گذراندم که نمی‌توانم توصیف کنم. امیدوارم هیچ کس به این بیماری منحوس مبتلا نشود، واقعا خیلی ناگوار است.

وی تأکید کرد: باید کرونا را تجربه کنید تا بدانید من چه می‌گویم. الان تقریبا نیمی از ریه من از بین رفته است و به سختی نفس می‌کشم. لطف خدا بود که کرونا را شکست دادم. در حال حاضر نیز به محل کار رفته‌ام و به اداره امور می‌پردازم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تبریز گفت: بعد از تجربه کردن ویروس کرونا وقتی در خیابان‌ها راه می‌روم و می‌بینم تعدادی از مردم ماسک نمی‌زنند دلم به حال‌شان می‌سوزد چراکه نمی‌دانند با سلامتی خودشان چه می‌کنند. امیدوارم مردم‌مان در سلامت باشند و کسی به این ویروس منحوس مبتلا نشود.

مقصودی در پایان متذکر شد: به مردم عزیزمان توصیه می‌کنم حتما ماسک زده و مسائل بهداشتی را رعایت کنند و به پزشکان و پرستاران زحمت‌کش رحم کنند. کادر درمانی این‌روزها جانفشانی می‌کنند و باید قدر آن‌ها را بدانیم. از جامعه و اهالی ورزش استان هم که در این مدت جویای حالم بودند تشکر می‌کنم و امیدوارم همیشه سلامت باشند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1631849
ارسال نظر
نظرات