شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 13:14 منتشر شده در مورخ: 1399/05/08 شناسه خبر: 1631864

"بچه‌محل" عمو پورنگ به ضبط برگشت

"بچه‌محل" عمو پورنگ به ضبط برگشت
تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی "بچه‌محل" از بازگشت به محل ضبط خبر داد و گفت: بازیگر جدیدی به جمع ما اضافه شده، تصویربرداری را بعد از توقف دو هفته‌ای دوباره آغاز کرده‌ایم تا از عید قربان قسمت‌های جدید به آنتن برسند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خبرهایی از تعطیلی و توقف چند روزه تصویربرداری مجموعه تلویزیونی "بچه‌محل" عمو پورنگ به گوش رسید. سریالی که این روزها از شبکه دو سیما پخش می‌شود و تا محرم و صفر روی آنتن خواهد بود. مسلم آقاجانزاده از بازگشت به محل ضبط خبر داد و گفت: تصمیم گرفتیم با اوج دوباره کرونا، چند روزی ضبط را تعطیل کنیم. تقریباً دو هفته پیش این اتفاق افتاد و ما ترجیح دادیم مدتی بعد دوباره به ضبط برگردیم.

وی افزود: دو سه روزی است که به محل ضبط برگشته‌ایم و تصویربرداری دوباره آغاز شده و با پروتکل‌های بهداشتی سخت و سنگین، قسمت‌های جدید را مهیای پخش می‌کنیم. ان‌شاءالله مشکلی پیش نیاید تقریباً می‌توانیم تا آخر شهریورماه فصل دوم را تمام کنیم.

آقاجانزاده در خصوص قسمت‌های باقیمانده و اضافه شدن بازیگر جدید به سریال، توضیح داد: 50 درصد کار تمام شده و 50 درصد باقیمانده که تا آخر شهریورماه کار داریم. 20 قسمت از فصل دوم مانده که از روز جمعه به مناسبت عید قربان آغاز می‌شود تا یک روز قبل از ماه محرم روی آنتن خواهیم بود. علیرضا گالش از روز جمعه به عنوان بازیگر جدید سریال "بچه‌محل" در نقش "نگهدار" و پدر گلدان‌خان و بلبل‌خان ایفای نقش می‌کند و این بازیگر مستعد مازندرانی را روی آنتن خواهید دید. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: فصل سوم 30 قسمت است که فیلمبرداری را بلافاصله آغاز می‌کنیم تا بعد از محرم و صفر به شبکه دو سیما برسد. 

منبع: تسنیم

https://www.dana.ir/1631864
ارسال نظر
نظرات