شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:31 منتشر شده در مورخ: 1399/05/08 شناسه خبر: 1631944
شهردار رشت:

بی سابقه ترین پروژه های بزرگ عمرانی در رشت در دست اجرا است

بی سابقه ترین پروژه های بزرگ عمرانی در رشت در دست اجرا است
ناصر حاج محمدی گفت: بی سابقه ترین تعداد و میزان پروژه های عمرانی در تاریخ رشت با اعتباری بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان در پنج فصل عنوان شده، اجرا ‌می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، ناصر حاج محمدی نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری رشت صبح امروز در گزارشی از پروژه های در دست اجرای شهرداری که در پنج دسته پروژه های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص)، سازمان سرمایه گذاری، پروژه های مصوب شورای اسلامی شهر، پروژه های ملی تملک داراییها، احداث تراموا و سایر پروژه ها اجرا می شوند، ارائه کرد.

شهردار رشت گفت: بی سابقه ترین تعداد و میزان پروژه های عمرانی در تاریخ رشت با اعتباری بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان در پنج فصل عنوان شده، اجرا ‌می شود.

وی افزود: پنج پروژه بزرگ از سوی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در رشت با اعتباری افزون بر چهار هزار میلیارد تومان و پنج پروژه بزرگ مصوب شورای اسلامی شهر رشت با اعتباری افزون بر ۵۲۷ میلیارد تومان اجرا خواهند شد.

حاج محمدی پروژه های سرمایه گذاری را با اعتباری افزون بر ۳/۵۰۰ میلیارد تومان عنوان نمود و افزود: پروژه های تملک دارایی های سرمایه ای (اعتبارات ملی) با اعتباری افزون بر ۹۸ میلیارد تومان از دیگر پروژه های در دست اجرای شهرداری رشت است که پروژه های بازآفرینی و پروژه های مرتبط با حوزه پسماند را شامل می شود.

حاج محمدی پروژه احداث تراموا را با اعتباری افزون بر ۳۵۰۰ میلیارد تومان عنوان نمود و گفت: سایر پروژه های شهرداری نیز را با اعتباری افزون بر ۷۰ میلیارد تومان اجرا خواهند شد.

 حاج محمدی در پایان سخنانش از مهندس کوچکی نژاد برای کمک در تامین اعتبارات ملی، تامین قیر، حل مشکل تخصیص بند(و)و… طلب همکاری نمود و درخواست کرد تا با شهرداری رشت در این زمینه ها کمک شود.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1631944
ارسال نظر
نظرات