شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 19:30 منتشر شده در مورخ: 1399/05/08 شناسه خبر: 1631978
نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس:

عزم جدی مجمع نمایندگان برای تخصیص حقابه لرستان/تا پای استیضاح وزیر نیرو ایستاده‌ایم

عزم جدی مجمع نمایندگان برای تخصیص حقابه لرستان/تا پای استیضاح وزیر نیرو ایستاده‌ایم
ویسکرمی، نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس گفت: عزم مجمع نمایندگان برای تخصیص حق آبه لرستان جدی بوده و کارهای کارشناسی در حال انجام است؛ ما حتی تا پای استیضاح وزیر نیرو ایستاده‌ایم و تا حق‌مان را در قضیه آب نگیریم کوتاه نمی آییم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیرافلاک، مهرداد ویسکرمی در جلسه شورای اداری شهرستان چگنی اظهار داشت: با پیگیری های مستمر اسم شهرستان از دوره چگنی به چگنی در مجلس تغییر یافته و از ادارات و مسئولان تقاضا داریم در مکاتبات خود به ادارات از اسم جدید استفاده کنند.

وی با بیان اینکه فرصتی تاریخی برای استان فراهم شده است و در نظر داریم نهادهای انقلابی را در استان پای کار بیاوریم افزود: با هماهنگی هایی که با نهادهای انقلابی صورت گرفته، در صورتی که مسئولان طرح های خود را تحویل دهند، می‌توان شاهد اشتغال زایی مناسبی در سطح شهرستان بود.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در بحث بیمارستان شهر دوره، دو دستگاه اکو و سونوگرافی به بیمارستان تحویل داده شده است و جهت تکمیل تجهیزات رایزنی‌‌های بیشتر انجام می شود.

وی بیان کرد:عزم مجمع نمایندگان برای تخصیص حق آبه لرستان جدی بوده و کارهای کارشناسی در حال انجام است؛ ما حتی تا پای استیضاح وزیر ایستاده‌ایم و تا حق‌مان را در قضیه آب نگیریم کوتاه نمی آییم و با طی شدن مراحل، شهرستان چگنی از حق آبه سد معشوره بهره‌مند خواهد شد.

ویسکرمی تصریح کرد: مذاکراتی با رییس کمیته امداد کشور انجام شده و تغییرات خوبی در این راستا نیز به زودی صورت می‌گیرد؛ از مسئولان این شهرستان خواشمندیم به بخش شاهیوند که از بخش‌های بسیار محروم استان است، بیشتر توجه داشته و مشکلات این بخش را بررسی کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1631978
ارسال نظر
نظرات