شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 10:24 منتشر شده در مورخ: 1399/05/09 شناسه خبر: 1632102
مدیرکل گمرکات کرمانشاه مطرح کرد:

رشد ۳۳ درصدی صادرات از مرز پرویز خان

رشد ۳۳ درصدی صادرات از مرز پرویز خان
خلیل حیدری از رشد ۳۳ درصدی صادرات مرز پرویز خان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرصادنیوز , خلیل حیدری اظهار داشت: در چهار ماه نخست سال جاری ۶۹۱ میلیون و هفتصد و چهارده هزار و ۸۳۲ دلار کالا به وزن یک میلیون و ششصد و نود و ۵ هزار و نهصد و هفتاد و نه تن از طریق مرزی استان کرمانشاه به خارج از کشور صادر شده است که از این مقدار گمرک پرویزخان با ۵۶۲ میلیون و پانصد و هفتاد و نه هزار و ۷۱۸ دلار کالا به وزن یک میلیون و سیصد و چهل و چهار هزار و پانصد و پنجاه تن بیش حجم کالای صادراتی خروجی از مرزهای استان را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: مجموع کالای صادراتی خروجی از گمرک پرویزخان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از حیث ارزش ۳۳ درصد و از حیث وزن ۷۸ درصد افزایش داشته است.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه بیان داشت: در این مدت صادرات خروجی از گمرک بازارچه مرزی شیخ صله ۱۱۵ میلیون و ششصد و هفتاد و چهار هزار و ۹۹۶ دلار کالا به وزن ۲۲۶ هزار و ششصد و سیزده تن است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حیث ارزش ۴۱ درصد و ازلحاظ وزنی ۲۰ درصد افزایش داشته است.

وی صادرات خروجی از گمرک شوشمی را ۱۳ میلیون و سیصد و چهل و هشت هزار و ۵۷۳ دلار کالا به وزن ۱۲۴ هزار و پانصد و سی و دو تن عنوان کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از حیث وزن ۴۴ درصد رشد و از لحاظ ارزش ۲ درصدی کاهش داشته است.

حیدری عمده کالاهای صادراتی از طریق این گمرکات را گوجه فرنگی، کولرهای آبی خانه با هوادهی حداکثر ۸۰۰۰ فوت مکعب در دقیقه، پنیر، رب گوجه فرنگی، روغن‌های سبک و فراورده‌های آن، بیسکویت‌هایی که به آنها مواد شیرین کننده افزوده‌اند، خربزه، هندوانه تازه،، کاشی و سرامیک، کیسه پلاستیکی، سفره یکبار مصرف، رخام پولیش داده شده شکل داده شده یا کار شده امانه کندکاری شده و حکاکی شده، ماست، ظروف ملامین، بیان کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1632102
ارسال نظر
نظرات