شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:17 منتشر شده در مورخ: 1399/05/09 شناسه خبر: 1632194
فرمانده سپاه شیروان خبر داد؛

آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شیروان/ توزیع ۵ هزار بسته معیشتی در نخستین مرحله

آغاز مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در شیروان/ توزیع ۵ هزار بسته معیشتی در نخستین مرحله
عباسعلی ریحانی با بیان اینکه در مرحله نخست کمک مومنانه در شهرستان شیروان 5 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد ، گفت: همزمان با دهه امامت و ولایت مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در سه فاز برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ عباسعلی ریحانی، فرمانده سپاه شیروان در گفتگو با خبرنگار عصر اترک اظهار داشت: پس از گستردگی و انتشار ویروس کرونا در کشور به دستور مقام معظم رهبری جهت حمایت از خانواده های نیازمند و با توجه به ابلاغیات سازمان بسیج، طرح شناسایی نیازمندان واقعی در شهرستان کلید خورد.

وی افزود: با حضور خیرین، جمع آوری کمک های مردمی و سپاه در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه بیش از ۵ هزار بسته معیشتی و ۱۰۰ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان واقعی توزیع شد.

سرهنگ ریحانی با اشاره به اینکه مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه را در پیش داریم، گفت: مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در سه بازه زمانی عید قربان تا غدیر، دهه اول محرم و دهه آخر ماه صفر انجام خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شیروان هدف اصلی این طرح را مردم یاری عنوان و خاطر نشان کرد: این مرحله از کمک های مومنانه با کمک های مردمی‌، خیرین، بسیجیان، سپاه و با مسئولیت امام جمعه شهرستان و با محوریت گروه های جهادی از طریق پایگاه های بسیج توزیع می شود.

انتهای پیام/حق بین

https://www.dana.ir/1632194
ارسال نظر
نظرات