شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 12:19 منتشر شده در مورخ: 1399/05/09 شناسه خبر: 1632195
فرمانده سپاه شهرستان جاجرم:

رزمایش کمک مومنانه از عید قربان تا عید غدیر برگزار می شود

رزمایش کمک مومنانه از عید قربان تا عید غدیر برگزار می شود
اسماعیل محمد نیا با بیان اینکه دومین رزمایش بزرگ کمک مومنانه از عید قربان تا عید غدیر اجرا خواهد شد، گفت: در مرحله اول این رزمایش 400 بسته مواد غذایی هر کدام به ارزش 2 میلیون ریال در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرگرد پاسدار اسماعیل محمدنیا فرمانده سپاه شهرستان جاجرم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جاجرم، در خصوص برگزاری رزمایش کمک مومنانه گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری و ابلاغ فرمانده کل سپاه پاسداران در راستای ادامه رزمایش کمک مومنانه این طرح در سه مرحله اجرا شود.

وی با بیان اینکه مرحله اول این طرح از عید قربان تا عید غدیر اجرا خواهد شد ابراز داشت: در این مرحله اول این رزمایش 400 بسته مواد غذایی هر کدام به ارزش 2 میلیون ریال در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.

سرگرد محمدنیا اظهار کرد: همچنین در این ایام خجسته با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) 8 فقره کمک جهیزیه به نوعروسان اهدا می شود.

وی افزود: در این دهه اعزام گروه های جهادی برای کمک به محرومین را خواهیم داشت و همینطور 2 تا 3 هزار پرس غذای گرم در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

فرمانده سپاه شهرستان جاجرم ضمن تقدیر از تمام امت حزب الله و مومن شهرستان که در مرحله اول رزمایش کمک مومنانه تمام و کمال پای کار بودند ابراز داشت: مردم عزیز شهرستان می توانند کمک های خداپسندانه خود را به پایگاه های بسیج و ناحیه مقاومت بسیج اهدا کنند تا در حوزه کمک به محرومین ایفای نقش کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1632195
ارسال نظر
نظرات