شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:21 منتشر شده در مورخ: 1399/05/09 شناسه خبر: 1632215
معاون درمان علوم پزشکی قزوین خبر داد

افزایش آمار مبتلایان کرونا در قزوین به ۲۸۰ نفر

افزایش آمار مبتلایان کرونا در قزوین به ۲۸۰ نفر
امیرمحمد کاظمی‌فر، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین گفت: تعداد کل بیماران بستری در بیمارستان‌های استان به ۲۸۰ نفر رسیده و با وجود گذشت چند روز از اعمال محدودیت‌ها، هنوز هیچ‌گونه کاهش بستری نداشتیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیرمحمد کاظمی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت صبح قزوین با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به کرونا در سطح استان اظهار کرد: حدود 57 بیمار جدید با تشخیص قطعی یا احتمالی کرونا، طی شبانه‌روز گذشته در بیمارستان‌های استان بستری شدند.

وی افزود: هم اکنون تعداد کل بیماران بستری در بیمارستان‌های استان به ۲۸۰ نفر رسیده و با وجود گذشت چند روز از اعمال محدودیت‌ها برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، هنوز هیچ‌گونه کاهش بستری نداشتیم و فعلا وضعیت بحرانی است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: اعمال محدودیت‌های کرونایی در استان قزوین هنوز نتوانسته جلوی خیز این بیماری را گرفته و موجب تغییر وضعیت قرمز شود.

وی در پایان عنوان کرد: البته هرگونه تغییری که در اثر تغییر رفتار مردم در شیوع بیماری رخ می‌دهد، حداقل باید یک هفته از زمان آن بگذرد تا اثراتش را ببینیم؛ بنابراین هنوز برای قضاوت اصلی برای میزان اثرگذاری اعمال محدودیت‌‌ها زود است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1632215
ارسال نظر
نظرات