شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:52 منتشر شده در مورخ: 1399/05/10 شناسه خبر: 1632355
سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری:

همه باید برای استمرار رزمایش کمک مومنانه تلاش کنیم

همه باید برای استمرار رزمایش کمک مومنانه تلاش کنیم
عسگری سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری برگزاری رزمایش کمک مومنانه در کشور را یک اقدام به موقع و تأثیر گذار خواند و گفت: امروز افرادی که توان مالی دارند یک رسالت سنگین بر دوش دارند و آن هم کمک به افراد آسیب دیده از کرونا است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین عسگری ملی پوش سابق دوچرخه سواری و سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری در گفتگو با دیارآفتاب؛ با اشاره به ضرورت برگزاری رزمایش کمک مومنانه در شرایط فعلی، گفت: رزمایش کمک مومنانه لبیک عمومی مردم انقلابی ایران اسلامی به مقام معظم رهبری بود.

عسگری با اشاره به اینکه کمک مومنانه یک اقدام به موقع و تأثیر گذار بود اظهار کرد: این طرح صحنه هایی از مجاهدت و همدلی را در کشور رقم زد و آثار و برکات بسیار خوبی هم به همراه داشت.

وی افزود: امروز کرونا با شرایط سختی که ایجاد کرده اقتصاد و معیشت مردم دنیا و به تبع آن ملت ایران را تحت تأثیر قرار داده و لذا اینگونه اقدامات بسیار موثر هستند و باید توجه بیشتری به انجام آنها داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری ادامه داد: همه باید برای استمرار این اقدام ارزشمند و بزرگ تلاش کنیم و امروز افرادی که توان مالی و یا هرگونه توان دیگری دارند یک رسالت سنگین بر دوش دارند و آن هم کمک به افراد آسیب دیده از کروناست.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مردم انقلابی ایران و خصوصا استان مرکزی همواره در طول این چهل سال انقلاب اسلامی نشان داده اند به فکر یکدیگر هستند و امروز هم در این شرایط کرونایی بار دیگر وفاداری خودشان را به یکدیگر ثابت خواهند کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1632355
ارسال نظر
نظرات