شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:50 منتشر شده در مورخ: 1399/05/10 شناسه خبر: 1632384
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

اختصاص 2.5 میلیارد تومان اعتبار ویژه برای کمربندی فریدونکنار

اختصاص 2.5 میلیارد تومان اعتبار ویژه برای کمربندی فریدونکنار
مهران کفاش از اختصاص 2 میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار در روزهای آینده برای کمربندی فریدونکنار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهران کفاش در حاشیه بازدید از پروژه کمربندی فریدونکنار در گفت‌‌وگو با خبرنگار بلاغ اظهارکرد: پروژه کمربندی فریدونکنار به یک پروژه فرسایشی تبدیل شده و این طولانی شدن به‌ هیچ عنوان مورد تایید نیست.

وی خاطرنشان کرد: اما باید به این موضوع توجه داشت که بسیاری از کارهای صورت گرفته در مدت یک سال اخیر بوده که نشان از اراده مجموعه وزارتخانه، مسئولان استانی و شهرستانی و افراد مرتبط در این پروژه دارد.

معاون امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی تصریح کرد: بزرگترین مشکلی که وجود دارد در زمینه اعتبارات بوده و باتوجه به فرسایشی شدن پروژه و تغییر زیاد قراردادها و نرخ‌ها شاهد عقب ماندگی هستیم.

این مسئول یادآور شد: در سال جهش تولید پروژه کمربندی فریدونکنار ازجمله پروژه‌های اولویت‌دار برای شعار سال است و به همین خاطر نگاه ویژه به آن می‌شود و بخش زیادی از کار تا شهریور ماه به اتمام می‌رسد.

کفاش افزود: مبلغ دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به‌صورت نقدی و همچنین مبلغی به‌صورت اوراق ظرف مدت کوتاهی برای این پروژه تزریق می‌شود؛ به‌هیچ عنوان کمربندی فریدونکنار را رها نمی‌کنیم و حتی اگر لازم باشد به‌صورت هفتگی از پروژه بازدید می‌کنیم.

وی با اشاره به وضعیت برخی از پروژه‌های با عمر طولانی در مازندران گفت: پروژه‌های با پیشرفت ۶۰ درصد به بالا در سال جهش تولید برای تزریق اعتبار از اولویت ما برای اتمام قرار دارد.

معاون امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی با بیان اینکه ۳۷۲ پروژه راه و شهرسازی در نقاط مختلف مازندران اعم از اصلی و فرعی درحال اجرا است اظهارکرد: از این میزان ۱۱ پروژه در قالب پروژه‌های جهش تولید و اولویت‌دار انتخاب شدند.

کفاش با اشاره به اینکه تامین قیر از جمله مشکلاتی بود که در پروژه‌ها وجود داشت خاطرنشان کرد: با مصوبه نمایندگان مجلس برای اختصاص قیر رایگان بخش زیادی از مشکلات پروژه‌ها برطرف می‌شود.

انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1632384
ارسال نظر
نظرات