شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 08:39 منتشر شده در مورخ: 1399/05/11 شناسه خبر: 1632516
عضو هئیت رئیسه مجلس:

رسانه ها با شفاف سازی و بیان واقعیت ها مقابل با تحریف امریکا بایستند/ دگرگونی وضعیت موجود با تفکر جهادی

رسانه ها با شفاف سازی و بیان واقعیت ها مقابل با تحریف امریکا بایستند/ دگرگونی وضعیت موجود با تفکر جهادی
عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: تفکر و روحیه جهادی در هر بخشی که ورود کند می تواند وضعیت موجود را دگرگون کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر اینکه اگر جریان تحریف شکست بخورد، قطعاً جریان تحریم هم شکست خواهد خورد، اظهار کرد: این فرمایشات رهبری وظیفه و رسالت اصحاب رسانه را سنگین کرد، دشمن با استفاده از همین ابزار رسانه و فضای مجازی تحریف امریکا را نشر می دهد و حتی برخی ها این تحریف را باور می کنند.

 
عضو هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مجموعه هایی که می توانند در این زمینه مؤثر باشد رسانه و اصحاب رسانه هستند که با شفاف سازی، بیان و انتشار واقعیت ها بتوانند جلوی تحریم هایی که برای کشور و انقلاب بسیار مؤثر است را بگیرند.
 
وی افزود: کاری کنند که مردم در یک فضای اطمینان بخش و شرایطی که واقعیت را باید از رسانه های داخل کشور جویان شوند.
 
حاجی دلیگانی با اشاره به مدیریت جهادی که رهبر انقلاب آن را راه مقابله با تحریم ها دانستند، بیان کرد: مدیریت جهادی را می تواند در همین واقعه کرونا و زمانی که خیلی ها ترس داشتند از حضور در بیمارستان ها و مراکز درمانی مثال زد.
 
وی اضافه کرد: زمانی که چند گروه جهادی به بیمارستان ها و نقاهتگاه ها رفتند و علاوه بر انجام فعالیت های بهداشتی و پیشگیری، با مطالب روحیه بخش توانستند وضعیت درمان کرونایی ها را در کشور دگرگون کنند و فضای را به فضای امیدوار کنند تبدیل کردند.
 
نماینده مردم شاهین شهر ادامه داد: همین نوع تفکر  و روحیه جهادی در هر بخشی که ورود کند می تواند وضعیت موجود را دگرگون کنند.
 
خاطر نشان کرد: روحیه، تفکر و مدیریت جهادی در بخش تولید ورود کند، وضعیت این بخش به جهش تولید تغییر می کند؛ این روحیه می تواند کاشف کالاها و محصولاتی شود که اکنون وارد کشور می شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1632516
ارسال نظر
نظرات