شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 09:29 منتشر شده در مورخ: 1399/05/11 شناسه خبر: 1632548
مدیرکل حج و زیارت لرستان:

مرکز نیکوکاری شهدای منا در لرستان راه‌اندازی می‌شود

مرکز نیکوکاری شهدای منا در لرستان راه‌اندازی می‌شود
مصطفایی، مدیر کل حج و زیارت لرستان گفت: طبق تفاهم نامه کمیته امداد و حج و زیارت، اولین مرکز نیکوکاری شهدای منا در لرستان راه اندازی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمید مصطفایی در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: طبق تفاهم نامه حج و زیارت استان با کمیته امداد، اولین مرکز نیکوکاری شهدای منا در لرستان راه اندازی می شود که مانند سایر مراکز نیکوکاری دیگر که تحت پوشش کمیته امداد هستند، این مرکز نیز تحت پوشش قرار می گیرد.

وی با اشاره به این که هزار کارگزار و خیر در استان وجود دارد افزود: تاکنون کمک ها به صورت متفرقه بوده است اما با راه اندازی این مرکز کمک ها در یک مرکز واحدی تحت نظارت کمیته امداد و حج و زیارت ساماندهی می شود.

مدیر کل حج و زیارت لرستان تصریح کرد: در استان ۴۰ دفتر زیارتی وجود دارد و کارگزاران نیز سال گذشته در سیل توانستند خدمات و کمک های خوبی را به مردم سیل زده ارائه دهند و این نیکوکاران همیشه پای کار بوده اند.

مصطفایی اظهار داشت: در سال ۹۴ تعداد ۳۰ نفر از حجاج لرستانی در مراسم حج در حادثه منا شهید شدند که با توجه به سالروز شهادت شهدای منا برنامه ریزی شده تا این مرکز در لرستان راه اندازی شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1632548
ارسال نظر
نظرات