شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1399/05/11 شناسه خبر: 1632689

روی ماه خداوند را در پاکستان ببوس!

روی ماه خداوند را در پاکستان ببوس!
آژانس ادبی دایره مینا به نمایندگی از مصطفی مستور، امتیاز انتشار ترجمه اردوی کتاب «روی ماه خداوند را ببوس» را به انتشارات مهردر پاکستان واگذار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آژانس ادبی دایره مینا به نمایندگی از مصطفی مستور، امتیاز انتشار ترجمه اردوی کتاب «روی ماه خداوند را ببوس» را به انتشارات مهردر پاکستان واگذار کرد.

کتاب «روی ماه خداوند را ببوس» در سال ۷۹ توسط نشر مرکز منتشر شد و طی ۲۰ سال، بیش از ۹۰ بار تجدید چاپ شده و ۲۵۰ هزار نسخه از آن به فروش رسیده است. این کتاب تاکنون به زبان‌های ترکی، روسی، اندونزیایی، بوسنیایی، عربی، بنگالی و آذربایجانی ترجمه و منتشر شده و اکنون قرار است برای نخستین بار به بازار بزرگ کشورهای اردوزبان نیز راه پیدا کند.

 

انتشارات مهردر در کویته مرکز استان بلوچستان پاکستان مستقر است و از جمله ناشران متعهد به قراردادهای حرفه‌ای خرید حق انتشار کتاب است. براساس توافق صورت گرفته، کتاب «روی ماه خداوند را ببوس» قرار است توسط احمد شهریار به زبان اردو برگردانده شود. احمد شهریار شاعر، مترجم و نویسنده پاکستانی مقیم ایران است و نوشته‌ها و ترجمه‌هایی به زبان فارسی و اردو در ایران و پاکستان منتشر شده است.

«روی ماه خداوند را ببوس» داستان مواجهه‌ یونس فردوس، دانشجوی رشته‌ جامعه‌شناسی با پرسش‌ها و ابهاماتی درباره خدا، هستی و تضاد عقل و احساس است.

حق فروش امتیاز آثار مصطفی مستور به زبان‌های خارجی به صورت اختصاصی در اختیار آژانس ادبی دایره‌ مینا قرار دارد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1632689
ارسال نظر
نظرات