شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 13:44 منتشر شده در مورخ: 1399/05/11 شناسه خبر: 1632708
مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص):

طرح «همکلاسی‌ها» در آستانه سال تحصیلی جدید در کرمانشاه اجرا می‌شود

طرح «همکلاسی‌ها» در آستانه سال تحصیلی جدید در کرمانشاه اجرا می‌شود
سرهنگ محمد رسول اکبری گفت: طرح «همکلاسی‌ها» در آستانه سال تحصیلی جدید در راستای کمک مومنانه در این استان اجرا می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ محمد رسول اکبری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: در راستای اجرای کمک مومنانه طرح همکلاسی‌ها در آستانه سال تحصیلی جدید در استان کرمانشاه اجرا خواهد شد.

وی افزود: این طرح با مشارکت و همکاری آموزش و پرورش و بسیج اصناف با خرید کیف و لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت به اجرا در می‌آید.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: دانش‌آموزان نیازمند از قبل توسط مدارس شناسایی شده‌اند.

اکبری خاطرنشان کرد: فراخوان خیرین از طریق اداره کل آموزش و پرورش و بسیج اصناف انجام خواهد شد و آنها در قالب کمک‌های نقدی یا خرید کیف و لوازم التحریر همکاری خواهند کرد.

وی عنوان کرد: درصدد هستیم در روزهای آینده فراخوان خیرین را انجام دهیم و پیش از آغاز سال تحصیلی نسبت به خرید کیف و لوازم التحریر اقدام‌کنیم.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان کرد: در مرحله اول طرح کمک مومنانه نیز با شناسایی دانش آموزان بی بضاعت ۵۵۰ میلیون تومان کمک در قالب بسته‌های معیشتی و نیز کارت هدیه به خانواده‌های دانش آموزان نیازمند اهدا شد.

اکبری تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های بسیج دانش آموزی نظیر طرح یاوران ولایت و نیز کنگره دانش آموزی از طریق فضای مجازی در حال برگزاری است.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1632708
ارسال نظر
نظرات