شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1399/05/11 شناسه خبر: 1632764
نائب رئیس مجلس:

توان دفاعی کشور مایه عزت ایران در منطقه/ برخی دولتی ها به شعار «ما می توانیم» معتقد نیستند

توان دفاعی کشور مایه عزت ایران در منطقه/ برخی دولتی ها به شعار «ما می توانیم» معتقد نیستند
علی نیکزاد گفت: در دولت آقای روحانی هنوز هم افرادی هستند که به این باور نرسیده اند که ما می توانیم روی پای خودمان بایستم و آمریکا به ما رحم نخواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی نیکزاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سبلان‌ما، اظهار داشت: حیثیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در سایه الطاف الهی و خون شهدای گرانقدری است که برای دفاع از اسلام در جبهه حق علیه باطل جانانه جنگیدند.

وی افزود: متاسفانه مسئولانی داریم که با آرمانهای انقلاب بیگانه هستند و درکی از اقتصاد مقاومتی ندارند.

نائب رئیس مجلس گفت: در دولت آقای روحانی افرادی هستند که هنوز به این باور نرسیده اند که ما می توانیم روی پای خودمان بایستم و آمریکا به ما رحم نخواهد کرد.

وی تصریح کرد: از مجاهدت های شهدایی همچون  تهرانی مقدم ها است که امروز ما در منطقه می توانیم تاثیر گذار باشیم و به برکت اقتداری که در دفاع داریم کارمان را پیش ببریم.

نیکزاد اظهار داشت: تبعیض برای احداث  موزه های دفاع مقدس تاسف بار است و در حد وسع توان برای رفع موانع احداث این موزه ها تلاش خواهم کرد ؛ این را بدانیم شهدا به ما نیاز ندارند اما فرزندانمان باید با مدافعان وطن خود آشنا شوند

وی گفت: تا زمانی که برای فرهنگ سرمایه گذاری نکنیم کار ما لنگ خواهد بود و شهید سلیمانی باید الگوی ما در مدیریت جهادی و تفکر انقلابی باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1632764
ارسال نظر
نظرات