شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 09:44 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1632938
عضو شورای شهر دمق مطرح کرد؛

بلاتکلیفی مسکن مهر در همدان /استاندار برای حل مشکل اقدام کند

بلاتکلیفی مسکن مهر در همدان /استاندار برای حل مشکل اقدام کند
رضا عباسی، با بیان اینکه متقاضیان مسکن مهر شهر دمق در استان همدان، بلاتکلیف هستند گفت: استاندار شخصا برای حل مشکل اقدام کند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا عباسی، عضو شورای شهر دمق در گفت و گو با خبرنگار عصرهمدان؛ اظهار کرد: با وجود تکمیل لیست متقاضیان مسکن مهر دمق و اجرای تعهدات ادارات آب، برق و گاز اما همچنان این پروژه در حالت بلاتکلیفی است.

وی با اشاره به اینکه شبکه های خدماتی و شهردای نیز به تعهد خود برای جدول گذاری و زیرسازی معابر اقدام نموده اند، ادامه داد: متاسفانه علی رغم گذشت ۱۸ ماه از جلسه کارگروه مسکن شهرستان رزن با موضوع مسکن مهر دمق، هنوز بانک مسکن برای صلح با انبوه ساز و واگذاری واحدها به صورت تک مالکی و افزایش وام به نتیجه نرسیده است.

عباسی با اشاره به افزایش قیمت مصالح، افزود: این در حالی است که قیمت مصالح روز به روز در حال افزایش است و شهر دمق با کمبود واحد مسکونی روبروست.

عضو شورای اسلامی شهر دمق ادامه داد: این موضوع به صورت مستمر از طریق بنیاد مسکن، بانک مسکن، دفتر امور شهری و شوراها استانداری ، فرمانداری شهرستان پیگیری ولیکن  هنوز اقدام عملی صورت نگرفته است.

وی با اشاره به دستور رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی، گفت: طبق تصمیم دولت پرونده مسکن مهر امسال می بایست بسته شود اما مسکن مهر دمق همچنان بلاتکلیف است.

عباسی در پایان گفت: از استاندار محترم استان درخواست می کنیم شخصا برای حل این موضوع ورود پیدا کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1632938
ارسال نظر
نظرات