شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 13:16 منتشر شده در مورخ: 1399/05/12 شناسه خبر: 1632959
شاعر و مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع):

بیانات مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب برنامه‌های محرم است

بیانات مقام معظم رهبری فصل‌الخطاب برنامه‌های محرم است
استاد ولی‌الله کلامی‌زنجانی، شاعر ارزنده کشور گفت: کلام حضرت آقا همیشه فصل‌‌الخطاب بوده و در برنامه‌های ماه محرم نیز به این موضوع توجه جدی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حاج ولی‌‌الله کلامی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار  موج رسا; اظهار داشت: در مورد بیانات مقام معظم رهبری در عید قربان جمعی از ذاکرین و شعرای اهلبیت (ع)  بیانیه‌ای منتشر کرده و به بیان ایشان لبیک گفتند.

 
وی افزود: مداحان و ذاکران اهل بیت عصمت  طهارت (ع) و هئیت‌های عزاداری و مسئولان برگزاری مراسم‌های محرم ضمن اعلام بیعت با مقام معظم رهبری، ضوابط و دستورالعمل‌‌های تعیین شده از سوی ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا رعایت خواهند کرد.
 
این شاعر و مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بیان داشت: ضروری است همگان به دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد کرونا توجه کرده و با توجه به شرایط حساس امروز جامعه مجالس و محافل حسینی را با همکاری مسئولان بهداشتی برگزار کنند.
 
کلامی زنجانی ادامه داد: سلامت مردم مهم بوده و نباید اجازه داد سلامت مردم فهیم، مومنان و عزاداران حسینی با مخاطره مواجه شود.
 
وی برضرورت ابلاغ پروتکل‌های بهداشتی از سوی ستاد کرونا تاکید کرد و گفت: مدیران و سیاستگذاران برنامه‌های ماه محرم ضمن استفاده از نظرات فعالان هیئت‌های مذهبی تدابیر لازم را اعلام نمایند.
 
شاعر ارزنده کشور گفت: چند صدایی و اتخاذ مواضع متعدد و عمل سلیقه‌ای در این زمینه جواب نمی‌دهد و باید ضوابط بهداشتی تعیین و یک برنامه اعلام شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1632959
ارسال نظر
نظرات